Kādam pirmklasniekam pietrūkst tieši Tavs atbalsts

Akcija Līdz pat augusta beigām turpinās labdarības akcija “Skolas soma”. Šogad palīdzība nepieciešama vēl vairāk skolā iet gribētājiem, nekā iepriekšējos gadus, tādēļ Valmieras novada fonds sadarbībā ar portālu Ziedot.lv aicina ziedot ikvienu, kam svarīga bērnu izglītība. Akcijas laikā savāktie ziedojumi septembrī dāvanu karšu veidā tiks pasniegti bērniem no daudzbērnu un mazturīgajām ģimenēm. Arī Tu vari dāvāt mazajiem pirmklasniekiem skolas prieku!
 
Līdz šim Valmieras pilsētas un apkaimes iedzīvotāji un uzņēmēji akcijai ziedojuši Ls 1105. Ziedojumu kastītēs Valmieras un Rūjienas veikalos un kafejnīcās, labdarības tālrunī un VNF bankas kontā saziedoti Ls 830, bet vēl Ls 275 saziedoti labdarības tirdziņa “Piepildi skolas somu”.
 
 Valsts ekonomiskā situācija daudzās ģimenēs radījusi papildu spriedzi. Aizvien rūpīgāk jāplāno, kā tiks tērēts katrs lats, jo nereti kāds no vecākiem ir palicis bez darba. Ikdienas tēriņus par pārtiku, apģērbu un komunālajiem maksājumiem samazināt ir gandrīz neiespējami, tādēļ cieš bērnu izglītība. Kopīgiem spēkiem mēs varam nepieļaut, ka ekonomiskā krīze sagrauj mūsu nākotni un atņem mūsu bērniem zināšanas.
 

Ziedot akcijai “Skolas soma” Tu vari:

 

  • ziedojumu kastītēs veikalos “Supernetto” (Rubenes ielā), “TOP” (Stacijas ielā), “Papīra Birojs” (L. Laicena ielā), “Kameja” (Rīgas ielā), kafejnīcā “Maiznīca Ieva” (Rīgas ielā), “Bastions” (Bastiona ielā), bistro “Rimants” (Rīgas ielā), ziedu salonā “Rēzija” (Cēsu ielā), pilsētas galerijā “Valleta” un veikalā “Artavs” Rūjienā;
  • zvanot pa labdarības tālruni 90006886 (Ls 1);
  • vai ar pārskaitījumu uz kādu no VNF kontiem LV69 UNLA 0050 0067 98630 (SEB banka) vai LV09 HABA 0551 0229 93220 (Swedbank).

 

Akcija “Skolas soma” norit visā Latvijā. Ziedojumu vākšana turpinās arī portālā Ziedot.lv un lielveikalu tīklā “Rimi”. Tur savāktā nauda, proporcionāli valmieriešu saziedotajam, nonāks arī pie mūsu puses bērniem.
 
 
 
Fonda darbību pašlaik atbalsta Valmieras rajona padome un EEZ/Norvēģijas finanšu instrumenta un Latvijas valsts izveidotais NVO fonds, kuru administrē Sabiedrības integrācijas fonds.