Kartītes ienes tūkstoš latus labdarībai

Ziemassvētku apsveikumu kartītes15 uzņēmumi pērnā gada nogalē atsaucās Valmieras novada fonda aicinājumam un savam īpašajam Ziemassvētku sveicienam izvēlējās VNF labdarības apsveikumu kartītes. Tās ne vien ļāva uzņēmumiem un iedzīvotājiem nodot savu sirds siltumu un laba vēlējumus radiem, draugiem, kolēģiem un sadarbības partneriem svētkos, bet arī fonda kontā ienesa Ls 885,18. Vēl 60 lati ietirgoti Ziemassvētku tirdziņā.
 
Pavisam aizgājušajos svētkos VNF izgatavoja un pārdeva 3460 labdarības kartītes ar 15 dažādiem bērnu un jauniešu zīmējumiem. Pasūtītāju vidū bija ne tikai Valmieras, bet arī Rīgas uzņēmumi. Divi uzņēmumi izvēlējās savus sveicienus sūtīt elektroniski, bet pārējie izvēlējās drukātas kartītes. Decembrī Ziemassvētku tirdziņā pie Hanzas sienas arī ikviens valmierietis un Valmieras viesis varēja iegādāties kādu no astoņām kartīšu variācijām, lai ar tās starpniecību nodotu savus laba vēlējumus tuviniekiem.
 
Kā ierasts, zīmējumus kartītēm veidojuši Valmieras apkaimes jaunie mākslinieki. Savus darbiņus ziedoja Valmieras Mākslas vidusskolas audzēkņi, bērni no Beverīnas novada Mūrmuižas bērnudārza “Pasaciņa”, Naukšēnu novada vidusskolas, Valmieras specializētā bērnudārza “Bitīte” un jaunieši no Trikātas jauniešu centra “Centrs”.
 
No kartīšu pārdošanas iegūtie līdzekļi tiek pieskaitīti VNF neaizskaramajam kapitālam, kas nākotnē tiks izmantoti dažādu Valmieras apkaimes iedzīvotājiem noderīgu iniciatīvu atbalstam.
 
Ziemassvētku apsveikuma kartīšu akcija norisinās jau ceturto gadu un ir viens no veidiem, kā VNF aicina valmieriešus ziedot labiem darbiem savā apkaimē. Šobrīd VNF aktīvi strādā pie vairākiem jauniem projektiem un jau pavisam drīz ikviens, kam rūp sava un līdzcilvēku ikdiena, tiks aicināts iesaistīties dažādās aktivitātēs.