Klau, Tev arī garšo VNF JIL ķiploku grauzdiņi?

Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (vai vienkāršāk - VNF JIL) tīri labprāt pastāstītu pārējiem par savu darbību un uzņemtu jaunus biedrus. Bet, kas tas šie ir un ko ziemā tie ēd? Īsi sakot, VNF JIL = burziņvakari + dažādas apmācības pa tēmai + traki pasākumi + jestri projekti (top pēdējās nedēļās) un citi action + PAŠU RĪKOTS IDEJU KONKURSS (un visbeidzot) + JILiešu vasaras ballīte!
 
Jaunu vēsmu piesaistes sakarā ar izrietošām iesaistīšanās sekām VNF JIL tiek izsludināti meklēšanā šādi personāži:* JIL vadītājs/rīkotājdirektors * Vadītāja/rīkotājdirektora vietnieks * Pavārs/ideju cepējs * Sociālo tīklu pavēlnieks * Sponsoru magnēts * Kritiķis * Sociālais psihopāts * Čekists/čekotājs * Mirtante ar limuzīnu un citi jaunieši, kas neatbilst nevienam no šiem nosaukumiem.
 
Ja esat manījuši kādu atbilstošu brīvprātīgo vai kādu, kas grib uzzināt ko vairāk par JIL paveiktajiem darbiem sīkāk, tad lūgums ziņot uz laboratorija@vnf.lv vai pa tālruni 27820430 (LMT un galā – Gundega).
 
Tomēr galvenokārt vēlams viņus (vai sevi) nogādāt 9. oktobrī uz Garo ielu 10 (2. stāvs) sarkanā ķieģeļu mājā netālu no policijas. Tur visi tiks piebaroti ar informāciju par JIL darbību, ķiploku grauzdiņiem un kvasu (nosalušajiem - tēja), kā arī pratināti par savām vēlmēm un iespējām iesaistīties brīvprātīgajā darbā un kļūt par īstiem filantropu jauniešiem!