Kļūsti par princesi JIL Mazajā karaļvalstī Valmieras pilsētas svētkos!

Kļūsti par princesi JIL Mazajā karaļvalstī  Valmieras pilsētas svētkos!

Lieliem un straujiem soļiem tuvojas Valmieras pilsētas svētki, tāpēc mēs, Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija, aicinām svētku apmeklētājus iegriezties mūsu Mazās karaļvalsts teltī Bērnu un jauniešu parkā! 8. augusta sestdienā no plkst.11.00 līdz pat plkst.16.00 gaidīsim tos, kas vēlēsies tikt pie skaistām fotogrāfijām un glītiem matu sakārtojumiem!

 

JIL Mazajā karaļvalstī meitenes kļūs par visskaistākajām princesēm un zēni – par visdaiļākajiem prinčiem, iegūstot sev vienreizējas un neatkārtojamas fotogrāfijas! Pie JIL jaukajām frizierēm topošās princeses varēs tikt arī pie jauniem matu sakārtojumiem, valdzinoša vasaras grima un foto sesijā ietērpties visdažādākos tērpos. JIL mazās karaļvalsts apmeklējums maksās vien pāris eiro!

 

Prasīsiet, ko darīsim ar šiem eiro? Lūk, atbilde! Ik gadu mēs rīkojam ideju konkursus Valmieras un tās apkārtnes jauniešiem, kur tie var iesniegt savas idejas apkārtnes pilnveidošanai! Uzvarētāju godināšanas pjedestāls Valmieras Kazu kācēs, atjaunotā centra pietura Naukšēnos, jauno ģitāristu radošās dienas Burtniekos, atpūtas stūrītis Mazsalacas vidusskolā – ir tikai daži jauniešu īstenotie projekti, kas atbalstīti par mūsu savāktajām naudiņām!

 

Tāpēc atnāc, noziedo dažus eiro jauniešu labajām idejām un iegūsti sev skaistas princešu un prinču foto un jaunu matu sakārtojumu!

 

Uz tikšanos Valmieras pilsētas svētkos 8. augustā Bērnu un jauniešu parkā!

 

JIL aktivitātes finansiāli atbalsta arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, bet VNF darbību nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds.