Ko mēs Valmierā, 1. maijā uzzinājām no Māra!?

Pie AdelesJa vēl neesi dzirdējis, tad tagad Tu to uzzināsi! Mēs, Valmieras jaunieši, 1. maijā viesojāmies restorānā „Parks”, kur mūs iedvesmoja vienmēr atraktīvais un pozitīvais Māris Grigalis. Kas VNF Jauniešu ideju laboratorijai šķita gana foršs un saistošs, lai ar to iepazīstinātu arī Tevi, droši vari palasīties zemāk.
 

Sarunu gaitā piefiksējām šādas tādas praktiskas atziņas un secinājām arī prātīgas lietas. Māris desmitajā klasē „uzmeta” skolai un gāja krāmēt baļķus par Ls5 dienā. Un kāpēc ne? Tomēr pēc laika saprata, ka ar piecīti nepietiks un visu mūžu tomēr baļķus arī negribēs krāmēt. Tāpēc atgriezās atpakaļ skolā (kāds malacītis!). Un nu ir pabeidzies arī maģistrus uzņēmējdarbībā, jo „tas, ko dod skola, ir neatsverami”.


Māris vienmēr bijis zinātkārs jaunietis. Uz jautājumu, kas nosaka, vai diena izdevusies, Māris atbildēja, ka katra diena ir izdevusies, ja vien tu dari to, ko tiešām gribi darīt. „Vienkārši ir jāzina, ko vēlies, un pienāks brīdis, kad visas zvaigznes saliksies vietā un viss notiksies. Bet ja lietas nav notikušas kā tu vēlējies, tad izanalizē šo dienu! Varbūt tev dzīve gribēja kaut ko pateikt?”, saka Māris. Un vēl - ne uz katru, kas nosauc tevi par muļķi, ir jāatsaucas. „Latvieši viens otru nevis uzslavē, bet norej. Cik no 100 komentāriem internetā ir labi un pozitīvi?” Tomēr Māra iedvesmas avots ir cilvēki. „Sarunas ar citiem pirms šoviem un pasākumiem ir tas, kas mani iedvesmo”.


Savukārt no radošām lietām viņš mums dažādībai iesaka paklausīties United States radio, Frenku Sinatru un Luiju Armstrongu. Varbūt kādu iedvesmos arī Māra mīļākā filma „Četri tankisti un suns”. Fotogrāfijas no sarunām ar Māri vari apskatīt ŠEIT un arī ŠEIT.


Ja arī Tev ir kāds īpašs un aizrautīgs cilvēks padomā, kuru būtu interesanti dzirdēt arī citiem iedvesmoties gribošiem jauniešiem, tad raksti uz laboratorija@vnf.lv vai iesaki to @VNFJIL. Bet skaidrs ir tas, ka jau 23. maijā mēs atkal varēsim iedvesmoties no TV sejas, Radio balss un visādi citādi Latvijā vienas no zināmākajām personām izklaides biznesā jeb Baibas Sipenieces – Gavares muzikālajā bārā „Chill-Inn” (šoreiz gan plkst.17.00).