Labdarības bumbu rallijs – vairāk nekā 400 balvas!

Labdarības bumbu rallijs – vairāk nekā 400 balvas!

Jau ceturto gadu Valmieras pilsētas svētku laikā krāsainas bumbiņas sacentīsies Gaujas Kazu krācēs, lai nestu balvas saviem īpašniekiem. Šogad ne vien tiks noskaidrotas ātrākās 30 bumbiņas, bet arī ātrākā krāsa, kuru īpašnieki saņems gardu veicināšanas balvu. Kā ierasts – visi rallija ienākumi nonāks Valmieras novada fonda (VNF) projektu programmas “Sev, tev, novadam” krājkasītē, lai jau rudenī varētu atbalstīt valmieriešu apkārtējo novadu iedzīvotāju labos darbus.

 

Par dāsno balvu grozu parūpējušies vietējie uzņēmēji, sarūpējot balvas vismaz 30 eiro vērībā. Savukārt pirmās vietas ieguvēju iepriecinās Tallink, dāvinot jūras ceļojumu četrām personām uz Stokholmu. Turklāt visi, kuru bumbiņa būs tādā pašā krāsā, kā pirmās vietas ieguvēja bumbiņa (zila, zaļa, dzeltena vai rozā) saņems veldzējošu zelteri no “Gardu muti”. 

 

Labdarības bumbu rallijs jau kļuvis par skaistu Valmieras pilsētas svētku tradīciju, kas ik gadu pulcē vairākus simtus dalībnieku un līdzjutēju Gaujas krastmalā. Rallijā var piedalīties ikviens, iegādājoties biļeti un, iegūstot unikālo numuru, kas apzīmē bumbiņu. Valmieras pilsētas svētku dienā, 13. augustā, plkst. 18.00 visas bumbiņas vienlaikus tiks izbērtas Kazu krācēs. Tur, spēkojoties ar akmens šķēršļiem un atstraumēm, tās steigsies uz finiša līniju pie Valterkalniņa. 

 

Kā piedalīties? Vienkārši! Iegādājies biļeti par 2 eiro vai trīs biļetes par 5 eiro un saņem bumbiņas unikālo numuru, ar kuru startēsi pilsētas svētkos. Biļetes iepriekšpārdošanā varēs iegādāties VNF teltī pie tirdzniecības centra “Valleta” 5. un 6. augustā no plkst. 11.00 – 15.00 un pilsētas svētku laikā. Kā arī ik darbadienu Valmieras novada fondā, Garā ielā 10.

 

Ienākumi no Labdarības bumbu rallija nonāks Valmieras novada fonda projektu konkursa “Sev, tev, novadam” krājkasītē, no kuras jau šajā rudenī iedzīvotāji saņems atbalstu labajiem darbiem Valmierā un Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Burtnieku, Beverīnas, Kocēnu novados. Fonds jau kopš 2005. gada ir partneris tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai noderīgas iniciatīvas.

 

Labdarības bumbu rallija noteikumi pieejami ŠEIT.


Pievienotā galerija: