Labdarības noliktavai vasaras brīvdienas

Labdarības noliktavai vasaras brīvdienas

No Jāņiem līdz 17. augustam Labdarības noliktava būs slēgta apmeklētājiem. Joprojām būs iespējams pieteikt dāvināšanai lielākas mantas, iepriekš sazinoties ar Valmieras novada fonda darbiniekiem pa telefonu 64281792, 20258200 vai rakstot uz e-pastu vnf@vnf.lv.

 

Noliktavas brīvdienās būs iespējams pieteikt ziedojumiem lielgabarīta mantas, palīdzot ģimenēm, kuru rocība liedz iegādāties mantas pašu spēkiem. Gaidīsim gultas, televizorus, bērnu ratiņus, ledusskapjus un citas mēbeles, kas jūsu mājās vairs nav nepieciešamas. Ļausim piedzīvot lietām otro dzīvi un rast jaunu vērtību jaunas ģimenes rokās!

 

Kopš gada sākuma Labdarības noliktavā vairāk nekā tūkstoš cilvēku nesuši apģērbus, apavus un citas lietas. Izsniegto drēbju apjoms sasniedzis teju astoņas tonnas, jaunus saimniekus raduši arī vairāk nekā tūkstoš trauki. Palīdzību saņēmuši ne tikai valmierieši, bet arī apkārtējo novadu ļaudis.

 

Labdarības noliktava (Garā ielā 10) apmeklētājus atkal gaidīs no 18. augusta ierastajos laikos – otrdienās un ceturtdienās. Tā darbojas jau vairāk nekā piecus gadus, tomēr vēl arvien nav mazinājusies tās pastāvēšanas nozīmība, jo ik nedēļu jaunas mantas nonāk Labdarības noliktavā un ik nedēļu tās rod jaunus saimniekus.