Labdarības Ziemassvētku apsveikuma kartiņas

Ziemassvētku kartiņasTuvojoties gada baltākajiem svētkiem, Valmieras novada fonds jau trešo gadu uzņēmumiem un organizācijām Vidzemē piedāvā iegādāties labdarības Ziemassvētku un Jaunā gada apsveikuma kartiņas. Tās ne tikai iepriecinās svētkos, bet arī sasildīs sirdi par labu darbu kā sūtītājam, tā saņēmējam.
 
Kartiņas zīmējuši un veidojuši mūsu pašu ‘bērnudārznieki’ – Kauguru pagasta bērnudārza “Pasaciņa”, Valmieras bērnudārzu “Bitīte” un “Krācītes” audzēkņi – un Valmieras Mākslas vidusskolas jaunieši. Visi līdzekļi no kartiņu pārdošanas tiks novirzīti labdarībai, atbalstot noderīgas un aktuālas iedzīvotāju idejas un labus darbus Valmieras rajonā.
 
 
Pasūtot vairāk par 150 kartiņām, konkrētais attēls vairs netiek piedāvāts nevienam citam. Tāpat ir iespējams attēlu pielāgot sūtītāja vēlmēm, pievienot kartiņai uzņēmuma logo un iedrukāt iekšējo tekstu.
 
Kartiņu iepriekšēju pasūtīšanu iespējams veikt līdz novembra beigām, savukārt decembrī arī ikviens valmierietis vai organizācijas, kam nav nepieciešams tik liels skaits kartiņu, varēs iegādāties jau gatavus labdarības apsveikumus Valmieras novada fondā, Garā ielā 9.