Labdarības Ziemassvētku apsveikumi no Valmieras

 Lai īpaša sirsnība svētkos nonāktu pie katra jūsu drauga, kolēģa, klienta vai sadarbības partnera, Valmieras novada fonds (VNF) aicina Ziemassvētku un Jaunā gada apsveikumiem iegādāties labdarības kartītes. Tajās savas labdarīgās domas ielikuši Valmieras apkaimes jaunie mākslinieki, un tas priecēs gan sūtītāju, gan saņēmēju. Tikko ir sagatavots un fonda mājas lapā publicēts 2012. gada kartīšu katalogs.
 
Attēlus jau septīto gadu fondam dāvina bērni un jaunieši no Valmieras Mākslas vidusskolas un Mūrmuižas bērnudārza “Pasaciņa”, kuriem šogad pievienojušies arī Valmieras bērnudārzu “Kārliena” un “Pienenīte” audzēkņi un fotogrāfs Normunds Cercins.
 
Lielākiem pasūtītājiem šī ir lieliska iespēja tikt pie unikāliem apsveikumiem, jo izvēlētā kartīte citiem vairs nebūs pieejama. Šādus pasūtījumus vismaz 150 eksemplāru apjomā fondā pieņem līdz 26. novembrim. Savukārt decembra sākumā vairāki attēli nonāks pārdošanā arī pie iedzīvotājiem, kuri vēlas iegādāties vien dažas kartītes.
 
Apsveikumu cenas ir ļoti draudzīgas – 35 vai 45 santīmi, atkarībā no izmēra. Turklāt ikviens pircējs var būt pārliecināts, ka nauda paliks tepat Valmierā – to VNF izmantos labdarīgiem mērķiem. Ienākumi tiks pievienoti fonda neaizskaramajam kapitālam, kura ieguldījumu nestos augļus vēlāk varēsim izmantot savas apkaimes iedzīvotāju vajadzībām.
 
 
Ja vēlaties iegādāties Valmieras labdarības apsveikumus, sazinieties ar Ansi Bērziņu Valmieras novada fondā pa tālruni 64281792, 26136756 vai pa e‑pastu vnf@vnf.lv.