Mainām jauniešu idejas pret konfektēm!

Mainām jauniešu idejas pret konfektēm!

Jau atkal tas brīdis ir klāt, kad Valmieras un tās apkārtējo novadu jaunieši var pieteikt savas foršās idejas jaunā projektu konkursā, ko organizē VNF Jauniešu ideju laboratorija (JIL)! Turklāt pirmo reizi jaunieši kopā var pieteikties apaļiem 1000 eiro, ko piesaistījuši paši JIL jaunieši!

 

Ikviens jaunietis var pieteikt savu ideju līdz šī gada 20. aprīlim! Summa vienai idejai ir 200 eiro, un kopā ceram atbalstīt piecas superīgas jauniešu idejas! Katram iesniedzējam par iesniegto ideju – dāvanā gardas konfektes!

 

Ļoti gaidīsim idejas par paliekošām un ilglaicīgām lietām, taču ja plānosiet pasākumu, kura laikā tiks radīts vai izstrādāts kas paliekošs, priecāsimies izvērtēt arī šādas idejas! Vērtēsim, kā Tu iesaistīsi vēl citus cilvēkus idejas īstenošanā, ko ideja dos apkārtējiem un cik tā būs paliekoša nākotnei. Interesēs arī idejas budžets un tās oriģinalitāte!

 

Vēl svarīgi, ka idejas varēs īstenot Valmierā vai Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novadā līdz pat šī gada jūlija beigām! Vasaras noslēgumā – kopīgs pasākums visu īstenoto ideju īstenotājiem! Wuhuu! ;)

 

Pilnais konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa atrodami VNF mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “Īsteno ideju”. Jautājumi, neskaidrības vai vienkārši gribas parunāties? Tad zvani 29451841 (Inga), raksti uz laboratorija@vnf.lv vai nāc 7. aprīlī plkst. 17.00 uz JIL Info vakaru par projektu konkursu!

 

Un atceries, ka mēs mainām jūsu ideju pret konfektēm!

 

JIL aktivitātes finansiāli atbalsta arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, bet VNF darbību nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds.