Mazturīgās ģimenes aicinātas saņemt atbalstu no “Skolas somas”

Skolas somaLabdarības akcijas “Skolas soma” ietvaros Valmieras novada fonds aicina Valmieras rajona ģimenes pieteikt savus skolēnus uz atbalstu skolas piederumu iegādei – dāvanu karti 35 latu vērtībā veikalā “Papīra Birojs” Valmierā. Lai saņemtu dāvanu karti, ģimenei fondā jāiesniedz vienkāršas formas pieteikums. Tas jāizdara līdz 26. augustam!
 
Uz “Skolas somas” atbalstu var pieteikties Valmieras rajona ģimenes ar skolas vecuma bērniem. Priekšroka gan tiks dota pirmklasniekiem.
 
Atbalsta saņemšanai nav strikti ierobežojumi par ģimenes oficiālo statusu – tās var būt maznodrošinātās, daudzbērnu vai citas ģimenes, kurām ir grūtības nodrošināt bērniem normālu skolas uzsākšanu. Tāpēc pieteikuma veidlapā jānorāda ģimenes materiālais stāvoklis. Fonds līdz 5. septembrim sadalīs dāvanu kartes, vadoties pēc ģimeņu iesniegumiem un pieejamās naudas summas.
 
Pieteikuma formu var saņemt:
 
  1. pie pašvaldību sociālajiem darbiniekiem,
  2. Valmieras novada fondā (Valmierā, Garā ielā 9),
  3. fonda mājas lapā - www.vnf.lv.

 

Arī iesniegt pieteikumu var jebkurā no šiem veidiem – nogādāt pa pastu vai personīgi fondā vai nodot pagasta/pilsētas sociālajam darbiniekam.
 
Ja rodas kādi jautājumi, ģimenes var droši zvanīt uz Valmieras novada fondu – 64281792 (darba dienās no 9:00-17:00). Kopīgi vienosimies par labāko veidu, kā saņemt un nogādāt “Skolas somas” pieteikumu.
 
Jāpiebilst, ka joprojām akcijai “Skolas soma” var arī ziedot īpašajās kastītēs veikalā “TOP” (Stacijas ielā 11), kafejnīcā “Maiznīca Ieva” un pilsētas galerijā “Valleta”, kā arī portālā www.ziedot.lv.
 
Iepriekšējā gadā “Skolas somas” dāvanu kartes saņēma 114 pirmklasnieki.