Nāc ciemos uz Ezīša migu!

Nāc ciemos uz Ezīša migu!

Sarosieties! Jau šo sestdien, 8. oktobrī, Valmierā notiks ikgadējais ’’Simjūda gadatirgus’’, kurā ciemosies arī Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija ar labdarības akciju ’’Ezīša miga’’ - tā darbosies Hanzas namiņā pie Valmieras muzeja laikā no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00.

 

Ikviens varēs apciemot namiņu, par pāris eiro ziedojumu izlozēt čiekuru un uz vietas laimēt kādu jauku balvu no ezīša draugiem. Visas lozes būs pilnas. Balvu fondu sastāda 350 visdažādākās dāvanas no VNF Jauniešu ideju laboratorijas atbalstītājiem - uzņēmuma ‘’Hardy’’, veikala ‘’Austris’’, Valmieras Tūrisma informācijas centra, zemnieku saimniecības ‘’Smilškalni’’, zemnieku saimniecības ‘’Gundegas’’, Vaidavas keramikas, tirdzniecības centra ‘’Valleta’’, uzņēmuma ‘’Artifex plus’’, būvuzņēmuma ‘’SCO Centrs’’, Valmieras Drāmas teātra, Vidzemes olimpiskā centra, maiznīcas ‘’Liepkalni’’, veikala ‘’T-Bode’’, ‘’Zilver’’ mājas vīniem un “Gardu muti”.

 

Saziedotā nauda gan ezītim nepaliks, tā nonāks VNF Jauniešu ideju laboratorijā, un jau nākamgad jaunieši varēs piedalīties projektu konkursā un izmantot līdzekļus savu ideju īstenošanai Valmierā un apkārtējos novados. Ar līdzīgu konkursu palīdzību ir īstenoti jau neskaitāmi jauniešu projekti – organizēti brīvdabas kino vakari, labiekārtota apkārtējā vide, rīkotas radošās darbnīcas un sportiskās aktivitātes, dažādās vietās izveidoti neformāli atpūtas stūrīši.

Lai VNF Jauniešu ideju laboratorija varētu atbalstīt vēl vairāk radošas un interesantas jauniešu idejas, aicinām Tevi 8. oktobrī piedalīties labdarības akcijā “Ezīša miga”! Ņem līdz arī draugus un radus!