Nāc rīt uz JIL Info dienu!

Nāc rīt uz JIL Info dienu!

Daudzi jaunieši vaicā: “Kas ir JIL? Ko dara JIL?” Citi atkal padomā: “Nez, varbūt es arī gribu būt daļa no JIL?” Lai atbildētu uz šiem jautājumiem, aicinām visus uz JIL rīkoto Atvērto durvju dienu jeb JIL Info dienu! Jau rītvakar, 16. septembrī Jauniešu Ceplī plkst.18.00 Tu uzzināsi, kur turpmāk vakaros pulcēsies Valmieras aktīvie jaunieši! Starp tiem vari būt arī Tu! :)

 

VNF JIL jeb Jauniešu ideju laboratorija – tā ir vienreizēja iespēja jauniešiem iesaistīties savas apkārtnes pilnveidošanā, atbalstot svarīgu un nozīmīgu jauniešu ideju īstenošanu! Jau tuvākajās nedēļās JILā notiks jauno dalībnieku uzņemšana, tāpēc aicinām Tevi caur dažādiem video un uzdevumiem iepazīties ar jauniešu ideju laboratorijām un to paveikto Valmierā, Latvijā un citur pasaulē!

 

Vēlies ko zināt par JIL pirms Info dienas? Pāris teikumos… JILā darbojas jaunieši, kas dod iespēju citiem jauniešiem īstenot savus projektus – pjedestāls Kazu krācītēs un Indijas fotoizstāde Valmierā, neformāls atpūtas stūrītis jauniešiem Mazsalacā un ģitāristu dienas Burtniekos – ir tikai dažas jauniešu idejas, kuru īstenošanu atbalstījuši JIL jaunieši. Un vēl naudas piesaistīšana, dažādas apmācības, prasmes un zināšanas – ir tikai daļa, ko Tu un citi jaunieši varat iegūt, aktīvi darbojoties JIL!

 

Tātad, ja vēlies uzzināt ko vairāk par JIL, nāc uz JIL Info dienu, kur feinā un neformālā atmosfērā pie tējas krūzes Tu uzzināsi, kas un kā JILā notiek! Tiekamies jau rīt!

 

P.S. VNF darbību nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds, bet JIL aktivitātes finansiāli atbalsta arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.