Nāc uz JIL Mazo karaļvalsti Valmieras svētkos!

Nāc uz JIL Mazo karaļvalsti Valmieras svētkos!

Valmierieši, vai esat gatavi svētkiem? Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija jeb VNFJIL noteikti ir! Tāpēc Valmieras svētkos mazos un lielos svētku apmeklētājus gaidīsim jau rīt, sestdien, 8. augustā VNF JIL Mazās karaļvalsts teltī Bērnu un jauniešu parkā!

 

Ja jautāsiet, kur Valmierā atrodas Bērnu un jauniešu parks, atbilde būs pavisam vienkārša – kopā ar bērniem un jauniešiem pārtaps visiem labi zināmais Vecpuišu parks. Tieši tur no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.00 ir jāuzmeklē JIL Mazā karaļvalsts, kur meitenes kļūs par visskaistākajām princesēm un zēni – par visdaiļākajiem prinčiem, iegūstot sev vienreizējas un neatkārtojamas fotogrāfijas!

 

Mēs, VNF JIL komanda, rūpēsimies par to, lai bērni tiktu ietērpti skaistos tērpos, meitenes tiktu pie burvīgām frizūrām un vasarīga grima! Ikviens varēs iegūt sev mini foto sesiju mūsu neatkārtojamā fotogrāfa vadībā! JIL Mazās karaļvalsts apmeklējums maksās vien pāris eiro!

 

Prasīsiet, ko darīsim ar iegūtajiem eiro? Lūk, atbilde! Ik gadu mēs rīkojam ideju konkursus Valmieras un Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novada jauniešiem, kur tie var iesniegt idejas savas apkārtnes pilnveidošanai! Uzvarētāju godināšanas pjedestāls Valmieras Kazu kācēs, atjaunotā centra pietura Naukšēnos, jauno ģitāristu radošās dienas Burtniekos, atpūtas stūrītis Mazsalacas vidusskolā – šie ir tikai daži jauniešu īstenotie projekti, kas atbalstīti par mūsu savāktajām naudiņām!

 

Un kur tad bez VNF JIL Mazās karaļvalsts atbalstītājiem! Paldies AS Drogas, fondam “Iespēju tilts” un mūsu nojumu labdariem! Mūsu aktivitātes finansiāli atbalsta arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, bet VNF darbību nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds.

 

Tāpēc - atnāc un noziedo jauniešu projektu īstenošanai, un mēs pārvērtīsim gan mazos, gan lielos par Mazās karaļvalsts prinčiem un princesēm! Uz tikšanos 8. augustā Bērnu un jauniešu parkā!