Notiks bezmaksas Speakers Academy nodarbības

Notiks bezmaksas Speakers Academy nodarbības

Uztraucies, runājot publikas priekšā? Jāsagatavo prezentācija, bet nezini, kā labāk sākt uzstāšanos? Valmieras novada fonda (VNF) brīvprātīgā Lūcija no Čehijas 26. martā sniegs praktisku nodarbību un padomus uzstāšanās pilnveidei. Nodarbība notiks mazā grupā VNF telpās Garā iela 10, tādēļ piesakies iepriekš!  

 

Speakers Academy tiks rīkota jau otro reizi un tā ir fokusēta uz personīgo izaugsmi un palīdzēs arī ikdienas solī izskaust sliktos prezentēšanas ieradumus. Nodarbība ir veidota tā, lai tā būtu saistoša gan tiem, kuri vēlētos iepazīties publiskās runas tematu, gan tiem, kuriem itin bieži jāaizstāv kāda ideja.

 

Nodarbības IR BEZ MAKSAS un bez vecuma ierobežojumiem. Ja jūti, ka Tevi tas interesē – piesakies, rakstot ceplis@vnf.lv vai www.facebook.com/events/181971775862028/

 

Nodarbības vadīs VNF brīvprātīgā Lūcija Sitarova, kura piedāvā saturīgas un bezrūpīgas brīvā laika pavadīšanas aktivitātes Jauniešu mājā “Ceplis”, pateicoties Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” un Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūras atbalstam.