NVO apmācības par gada pārskata sagatavošanu

 Tuvojoties gada pārskatu iesniegšanas termiņam, Valmieras novada fonds (VNF) aicina Vidzemes nevalstiskās organizācijas uz mācībām par gada pārskatu un finanšu uzskaiti. Nodarbību vadīs Valsts ieņēmumu dienesta Valmieras nodaļas speciālisti.
 
 
 
Seminārā organizāciju grāmatvežiem un vadītājiem ar salīdzinoši nelielu pieredzi būs iespēja gūt ieskatu Latvijas likumdošanas prasībās par korektas bilances, ieņēmumu un izdevumu pārskata un ziedojumu pārskata sagatavošanu. Visas šīs lietas, protams, ir saistītas ar ikdienas grāmatvedības uzskaiti, kas arī tiks apskatīta seminārā.
 
Plašāka informācija – fonda mājas lapā NVO apmācību sadaļā!
 
Uz semināru aicināti pārstāvji no ikvienas Vidzemes NVO. Tie notiks Valmierā, un iepriekš noteikti jāpiesakās līdz 7. martam.
 
 Seminārs ir bez maksas, pateicoties Valsts ieņēmumu dienestam un Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariātam.
 
 
VNF ir mūsdienīga organizācija, kas atbalsta Valmieras rajona iedzīvotāju iniciatīvas apkaimes sakārtošanai un attīstībai. Līdzās ziedojumu piesaistei un projektu konkursiem fonds kopš pērnā gada augusta strādā arī pie NVO zināšanu paaugstināšanas, lai attīstītu organizāciju spējas strādāt cilvēku labā.
 
Fonda darbību atbalsta EEZ/Norvēģijas finanšu instrumenta un Latvijas valsts veidotais NVO fonds, ko administrē Sabiedrības integrācijas fonds.