Paldies, ka esat kopā ar Valmieras novada fondu!

 Trešdien, 31. martā, notika Valmieras novada fonda (VNF) Marta pasākums, kad viesnīcas “Wolmar” viesmīlīgajās telpās tikās fonda ziedotāji, draugi un palīgi. Vasarā fondam apritēs pieci gadi, tad nu šis pasākums pavasarīgi saulainās noskaņās vienlaikus bija gan atskats uz iepriekšējos gados paveikto, gan ceļavārdi jubilejas gadam.
 
 
 
Kopā ar klātesošajiem VNF devās “ceļojumā” pa nozīmīgākajiem notikumiem fonda dzīvē, atskatoties gan uz projektu konkursiem, gan labdarības akcijām, gan Jaunieši ideju laboratorijas paveikto. Šo ceļojumu vēl aizraujošāku darīja priekšnesumi no Valmieras mūzikas skolas audzēkņiem un brīvā laika organizēšanas centra “Māja”.
 
VNF saka lielu paldies visiem saviem ziedotājiem, draugiem un labvēļiem, jo bez jūsu atsaucības un labajām sirdīm fonds nevarētu izdarīt to, kas jau paveikts un to, kas vēl iecerēts.
 
Draugi ir fonda lielākais dārgums, tādēļ šajā jubilejas gadā jo īpaši aicinām ikvienu pievienot savu vārdu Valmieras novada 100 draugu sarakstam. Par Valmieras novada draugu var kļūt ikviens, kurš programmai ziedojis Ls 20 vai vairāk. Visi “draugu” ziedojumi tiek novirzīti fonda neaizskaramajam kapitālam, kas ir VNF stabilitātes un ilgtermiņa garants. Neaizskaramais kapitāls ļaus atbalstīt Valmieras un tās apkārtnes iedzīvotāju iniciatīvas nākotnē.
 
Ceram uz jūsu, valmieriešu, atsaucību arī turpmāk!