Palīdzēsim trūcīgām ģimenēm mums līdzās!

 Valmieras novada fonds (VNF) uzsāk jaunu labdarības programmu “Palīdzība ģimenēm”, lai palīdzētu maznodrošinātām ģimenēm un tajās augošajiem bērniem Valmieras rajonā. Ziedosim, lai sagādātu pavisam elementāras sadzīvē nepieciešamās lietas un nodrošinātu bērniem un viņu vecākiem normālu dzīvi!
 
 
Šīs ģimenes, kurām nepieciešams līdzcilvēku atbalsts, ir pozitīvas un labvēlīgas, taču rūpes sagādā zemie ienākumi un to izraisītās sekas – bērni guļ pa divi vai pat trīs vienā gultiņā, ģimenei nav nekā no sadzīves tehnikas vai arī tā ir ļoti nolietota, nav transporta, trūkst iespēju pienācīgi apģērbt bērnus un nodrošināt visu skolai nepieciešamo.
Visvairāk cieš bērni, jo vēlmju un sapņu bērnībā ir tik daudz!
 
Līdzekļi galvenokārt nepieciešami praktiskai palīdzībai – elementārāko sadzīves priekšmetu iegādei, sadzīves uzlabošanai, mācību un rotaļu piederumu nodrošināšanai bērniem.
 
Lai palīdzētu trūcīgajām ģimenēm Valmieras rajonā, Jūs varat ziedot:
 
  • piezvanot uz labdarības tālruni 90006886 (Ls 1),
  • īpašajās ziedojumu kastītēs Valmierā veikalā “TOP!” (Stacijas iela 11), kafejnīcā “Maiznīca Ieva” (Rīgas iela 26) un pilsētas galerijā “Valleta” (Rīgas iela 4).

 

Tāpat ziedot var ar pārskaitījumu uz VNF bankas kontu  “SEB bankā” vai “Hansabankā” un skaidrā naudā Valmieras novada fondā, Garā ielā 9.
 
 
Palīdzēsim mūsu rajona trūcīgajām ģimenēm piepildīt sniegotu Ziemassvētku brīnumu – ilgi lolotus, bet grūti sasniedzamus sapņus!
 
Labdarības akciju "Palīdzība ģimenēm" informatīvi atbalsta Radio Valmiera, Radio SWH Valmieras studija, Valmiera24.lv un Valmieras Kultūras centrs.
 
Programmas uzsākšanu Valmierā atbalsta AB.LV Sabiedriskā labuma fonds ziedojumu piesaistes programmas ietvaros.
 
 
Fonda darbību pašlaik atbalsta EEZ/Norvēģijas finanšu instrumenta un Latvijas valsts izveidotais NVO fonds, kuru administrē Sabiedrības integrācijas fonds.