Palīdzi spert soli pretī izaugsmei

Solis pretī izaugsmeiLai arī cenšamies ikdienas sarunās nepieminēt valsts ekonomisko krīzi, mūsu vidū ir ģimenes, kuru dzīvēs tā ir atstājusi neizdzēšamas pēdas. Paliek vien bezcerība un nepiepildīti bērnu sapņi. Tādēļ Valmieras novada fonds (VNF) aicina ziedot un dot cerību Valmieras pilsētas un rajona krīzes skartajām ģimenēm.
 
 
Gandrīz katram no mums ir zināms kāds, kurš nesen zaudējis darbu. Un ne jau tādēļ, ka slikti pildīja savus darba pienākumus, bet gan tādēļ, ka darba devējs ir uz bankrota robežas. Šim cilvēkam ir ģimene un bērni, kuri jāskolo, bet viņš bijis vienīgais ģimenes apgādnieks. Līdzīgā situācijā varēja nonākt ikviens.
 
Mēs nevaram šiem cilvēkiem atdot viņu darba vietas vai palielināt algu, bet mēs varam nepieļaut viņu izbraukšanu no valsts vai ieslīgšanu dziļā depresijā. Mēs varam dot cerību un iespēju ģimenei būt kopā pasaules latviešu nometnē “3x3”.
 
Dalība nometnē ļaus gan bērniem, gan vecākiem izrauties no ikdienas rūpēm, pavadīt laiku kopā dažādās interesantās un noderīgās aktivitātēs, atrast jaunus draugus, vērtīgus kontaktus un ieraudzīt dzīvi gaišākās krāsās. Tā būs iespēja diskusijās un nodarbībās mācīties citam no cita, kopīgi dzīvot un darboties gan nopietnos, gan jautros brīžos un rast spēku, lai atgūtu zem kājām zudušo pamatu.
 
Ceļazīmes uz nometni tiks izsniegtas konkursa kārtībā, izvērtējot ne vien ģimenes materiālo stāvokli, bet arī vēlmi iesaistīties sava novada izaugsmē. Lai atbalstītu vienas ģimenes dalību nometnē, nepieciešami 280 lati.
 
Ziedo un Tu palīdzēsi kādai ģimenei spert soli pretī izaugsmei.
 
Ziedot akcijai vari:
 
  • internetā;
  • pa ziedojumu tālruni 90006886 (Ls 1);
  • ziedojumu kastītēs veikalā “Supernetto” (Valmierā, Rubenes ielā 51);
  • skaidrā naudā Valmieras novada fondā, (Garā ielā 9, Valmierā);
  • ar pārskaitījumu uz vienu no VNF kontiem: LV69UNLA0050006798630 (SEB banka), LV09HABA0551022993220 (Swedbank).

 

Dažkārt ir vajadzīgs pavisam nedaudz, lai dotu kādam cerību un piepildītu kādu sapni.
 
Labdarības akciju informatīvi atbalsta Radio SWH Valmieras studija, Radio Valmiera, interneta portāli Valmiera24.lv, Vidzemeszinas.lv un Valmiera.lv.
 
 Vidzemeszinas.lvValmiera.lv
 
 
Fonda darbību pašlaik atbalsta Valmieras rajona padome un EEZ/Norvēģijas finanšu instrumenta un Latvijas valsts izveidotais NVO fonds, kuru administrē Sabiedrības integrācijas fonds.