Par kopienu fondu pieredzi stāsta Latvijas NVO konferencē

 Piektdien, 3. oktobrī, Rīgā notika nevalstisko organizāciju konference "100 veidi kā piesaistīt ziedojumus", ko rīkoja NVO Institūts un Kopienu fondu kustība. Ar Valmieras novada fonda un pārējo Latvijas kopienu fondu pieredzi līdzekļu piesaistē iepazīstināja VNF vadītājs Ansis Bērziņš.
 
Valmieras novada fondam tā bija iespēja dalīties pēdējos 3 gados uzkrātajā pieredzē un atgādināt, ka kopienas fonds vēlas būt partneris gan ziedotājiem savos reģionos, gan arī apkaimes nevalstiskajām organizācijām to misijas īstenošanai. Prezentācijas nosaukums: "Galvenie izaicinājumi līdzekļu piesaistē ārpus Rīgas".
 
Vēl konferencē uzstājās tādi līdzekļu piesaistes un NVO eksperti kā fonda "Ziedot" vadītāja Rūta Dimanta, Vītolu fonda vadītāja Vita Diķe, AB.LV Sabiedriskā labuma fonda vadītājs Mareks Indriksons. Par izmaiņām likumdošanā runāja Finanšu ministrijas pārstāve Irita Lukšo, bet par uzņēmuma skatījumu uzlabdarību stāstīja Swedbankas sabiedrisko attiecību speciālists Ivars Svilāns.
 
Tā bija pirmā tik plaša mēroga konference Latvijas nevalstiskajām organizācijām. Vairāk par to lasiet Kopienu fondu kustības mājas lapā.