Pārtikas pakas 181 ģimenei

Pārtikas banka Februārī Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” izsniegusi rekordlielu pārtikas paku skaitu – uz dažādiem Latvijas reģioniem aizceļojušas 5050 pārtikas pakas, taču izsalkušo vēl ir daudz! Valmieras pusē 181 krīzes skartai ģimenei pārtikas pakas ļaus kaut uz brīdi aizmirst sāpīgo sajūtu, kad ar asarām acīs bērniem jāskaidro, ka šodien pusdienās nav, ko ēst…
 
Grūtībās nonākušo ģimeņu skaits patiešām pieaug un par to liecina arī uz Valmieru atceļojušās pārtikas kravas lielums. Bet, ja līdz šim lielākā daļa palīdzības bija nepieciešama novados, tad šomēnes no gandrīz 200 pārtikas pakām 76 paliek Valmierā. 40 pakas brauc uz Kocēnu novadu, 30 uz Burtnieku novadu, 15 uz Mazsalacu, 13 uz Rūjienas pusi, bet vēl 7 pakas ļaus pabarot Beverīnas novada trūcīgās ģimenes.
 
Šoreiz un arī turpmāk valmierieši, kuri iepriekš pildījuši pieteikumus paku saņemšanai, tās varēs saņemt Labdarības noliktavā Stacijas ielā 26, Valmierā. Noliktava ir atvērta otrdienās un ceturtdienās no plkst. 12:00 līdz pat 18:00.
 
Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” ir Ziedot.lv veidota pārtikas programma. Tās mērķis ir palīdzēt ģimenēm ar bērniem, kuras skāris darba zaudējums vai būtisks algas samazinājums. Pārtikas pakas tiek gādātas par Latvijas iedzīvotāju ziedotiem līdzekļiem un tajās iekļauti paši nepieciešamākie produkti, kas palīdz ģimenei nodrošināt ikdienas maltīti. Vienas pārtikas pakas tirgus vērtība ir gandrīz 10 latu.