Pārtikas palīdzība 47 ģimenēm

Pārtikas banka Marta mēnesī Valmieras novada fonds (VNF) saņēma 47 pārtikas pakas, lai nu tās nodotu Valmieras puses ģimenēm. Ģimeņu, kurām palīdzība nepieciešama, ir daudz, tādēļ, lai paku pietiktu visiem, šobrīd palīdzību no pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai” saņemt iespējams katru otro mēnesi. Valmierieši tās var saņemt Labdarības noliktavā Stacijas ielā 26, Valmierā. Noliktava ir atvērta otrdienās un ceturtdienās no plkst. 12:00 līdz pat 18:00. Apkārtējo pagastu iedzīvotāji par pārtikas pakām var interesēties pie sava sociālā darbinieka.
 
Būtiski, ka ar aprīļa sākumu ir atgriezušās Eiropas Komisijas gādātās pārtikas pakas, kuras paredzētas ģimenēm ar pašvaldības izsniegtu trūcīgās personas/ģimenes izziņu. Valmierā šī pakas izplata “Kraukļa fonds”. Lūdzam cilvēkus būt saprotošiem un nejaukt šīs divas pārtikas palīdzības, jo, ja ģimenei ir iespēja saņemt Eiropas Komisijas atbalstu, par ziedojumiem gādātā paka no pārtikas bankas nonāks ģimenē, kura “izkrīt” no pašvaldības palīdzības saņēmēju loka.
 
Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” ir Ziedot.lv veidota pārtikas programma. Tās mērķis ir palīdzēt ģimenēm ar bērniem, kuras skāris darba zaudējums vai būtisks algas samazinājums. Pārtikas pakas tiek gādātas par Latvijas iedzīvotāju ziedotiem līdzekļiem un tajās iekļauti paši nepieciešamākie produkti, kas palīdz ģimenei nodrošināt ikdienas maltīti. Vienas pārtikas pakas tirgus vērtība ir gandrīz 10 latu.
 
Palīdzībai no pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai” valmierieši var pieteikties Valmieras novada fondā (Valmierā, Garā ielā 9) vai Labdarības noliktavā (Valmierā, Stacijas ielā 26), bet apkārtējo novadu iedzīvotāji pieteikumus var aizpildīt arī pie sava tuvākā sociālā darbinieka.