"Pie Adeles" šoreiz sarunas ar Māri Grigali

Pie AdelesTas nekas, ka 1. maijs ir brīvdiena! VNF Jauniešu ideju laboratorijas pļāpīgie vakari "Pie Adeles" notiek arī svētku dienā! Tikai divas svarīgas lietas: 1) otrdien, 1. maijā pusdienas laikā plkst.12.00 šļūcam uz restorānu "Parks" un 2) pusdienas laika īpašais viesis šoreiz būs TV zvaigzne MĀRIS GRIGALIS!
 

Savukārt aizvadītajā vakarā bārā "Chill-Inn" diskutējām ar Juri Kaukuli no rokgrupas "Dzelzs Vilks". Un viņš iesaka darīt visu, ko vien vēlies, jo TĀ IR TAVA DZĪVE! Bet Karaliskā improvizācijas teātra aktieris Jānis Skutelis labprāt improvizē arī dzīvē, jo "nevajag taču gaidīt, lai dzīvotu! Un septiņreiz mērot, var palikt tikai pie mērīšanas! Ja suns Lesija var visu ko labu izdarīt, tad es arī varu!’’ tā atkal Jānis Skutelis.

 

Ja arī Tev ir kādas idejas, ieteikumi un komentāri par Adeles sarunu vakariem, tad bez baiļu vari rakstīt mums uz laboratorija@vnf.lv. Ja Tev ir kāds īpašs un aizrautīgs cilvēks padomā, kuru būtu interesanti dzirdēt arī pārējiem jauniešiem, arī tad rakstu uz laboratorija@vnf.lv vai Twitterī uz @VNFJIL.

 

Vēl joprojām ar lētajām vafelēm un dabīgo tēju gaidām visus, kas vēlas noķert savu iedvesmas dozu. Un kāpēc lai tas nebūtu tieši pirmajā maijā?  :)