Piedalies Velo modes skatē un atbalsti vasaras skolu!

Piedalies Velo modes skatē2. jūlijā Valmieras pilsētas svētkos notiks labdarības pasākums “Velo modes skate” jeb “Velo Fashion Show”. Tas norisināsies Jauniešu parkā (Vecpuišu parkā). Ikviens varēs izdekorēt savus velosipēdus, skrituļdēļus un citus nelielus braucamrīkus, lai citi svētku apmeklētāji varētu par tiem balsot ar naudas ziedojumiem. Savāktie līdzekļi tiks ziedoti bērnu un jauniešu vasaras skola “Ekipējums” organizēšanai Valmieras tuvumā.
 
Lai šā gada augusta mēnesī jauniešu aktīvistu grupa varētu rīkot vasaras skolu Valmieras apkaimes jauniešiem no dažādiem sociālajiem slāņiem, nepieciešami Ls 600. Līdz šim jauniešiem izdevies piesaistīt vien pusi no tā. Velo mode skates organizētāji – VNF Jauniešu ideju laboratorija (JIL) ļoti vēlas, lai šī ideja īstenotos un nometnē varētu piedalīties jaunieši arī no ne tik labi situētām ģimenēm. Tāpēc Valmieras pilsētas svētku apmeklētāji tiek aicināti piedalīties labdarības pasākumā “”Velo Fashion Show” un palīdzēt savākt atlikušo naudas summu vasaras skolai.
 
No plkst. 11.00 līdz 15.00 notiks braucamo dekorēšana ar sagādātajiem materiāliem. Taču ja vēlies, lai Tavs braucamais būtu īpašs un atšķirīgs, vari to izrotāt jau mājās. Norādītajā laikā ikviens varēs nākt un balsot par savu favorītu, tādējādi to atbalstot. Savukārt visa saziedotā nauda tiks piešķirta vasaras skolas “Ekipējums” rīkošanai. Plkst. 15.00 sāksies Velo parādes gājiens, kas noslēgsies ar visu dalībnieku apbalvošanu pie Valmieras Kultūras centra. Trīs visvairāk sabalsoto braucamo īpašniekus pasākuma organizatori apbalvos ar gardiem kliņģeriem, medaļām un zeltītiem uzvarētāju kausiem. Tāpat savas simpātiju balvas pasniegs vairāki uzņēmēji un organizācijas.
 
Dalībnieku un īpašās simpātiju balvas pasniegs galerija “Laipa”, ziedu salons “Rēzija”, Sporta un veselības Studija “Spēka pasaule”, atpūtas komplekss “Avoti”, Valmieras pilsētas pašvaldība, kinoteātris “Gaisma”, tirdzniecības centrs “Valleta”, ZS “Grundiņi” “Beķereja”, SIA “Austris AG” un Valmieras novada fonds. Velo Fashion Show tiek organizēts ar Valmieras pilsētas pašvaldības finansiālo atbalstu.
 
Pasākuma apmeklētāji varēs piedalīties VNF JIL papildus rīkotās ātruma, gudrības, smieklu un citu veida atrakcijās, nobildēties īpaši pilsētas svētkiem veidotā Velo Fashion Show fotostūrī. Jauniešu parkā notiks vēl citas aizraujoši jauniešu organizēti pasākumi.
 
Uz tikšanos 2. jūlijā!
 
 
Papildu informācija: Liene Golča Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija Tālrunis: 28319532, 64281792; e-pasts: laboratorija@vnf.lv