Piepildīsim trūcīgo pirmklasnieku skolas somas!

 Jau ceturto gadu Valmieras novada fonds sadarbībā ar portālu Ziedot.lv aicina ziedot akcijai “Skolas soma”. Šogad tā ir uzņēmusi apgriezienus, un ir iesaistījušās 25 labdarības organizācijas no visas Latvijas. Ikviens var palīdzēt piepildīt skolas somas pirmklasniekiem no Valmieras rajona mazturīgajām un daudzbērnu ģimenēm un dāvāt viņiem skolas prieku!
 
 
Šī brīža ekonomiskā situācija valstī ir radījusi papildu spriedzi daudzās ģimenēs. Aizvien rūpīgāk ir jādomā, kā tiks tērēts katrs lats. Nereti vecāki ir palikuši bez darba, tomēr mazajiem skolniekiem ir vajadzīgas gan burtnīcas, gan zīmuļi un pildspalvas, lai pilnvērtīgi varētu uzsākt pirmo mācību gadu. Nauda ģimenēs vairāk tiek izlietota, rūpējoties par to, lai visi būtu paēduši un apģērbti, skolas lietām paliekot otrajā plānā.
 
Ēdināšanas uzņēmuma “Kantīne B” īpašniece Iveta Boša aicina: “Sniedz roku zināšanu atslēgai – tā ir visa pamatā. Tieši tādēļ atbalstījām un turpināsim atbalstīt “Skolas somu” arī šogad. It īpaši šobrīd, kad vecākiem trūkst iespēju finansiāli sagatavot savus bērnus skolai, mēs – sabiedrība – esam tie, kas var palīdzēt!”
 
Arī Tu ar savu ziedojumu palīdzēsi piepildīt mazo pirmklasnieku somas ar burtnīcām un grāmatām un dāvāsi viņiem mācīšanās prieku. Akcija turpināsies līdz pat augusta beigām, kad savāktie līdzekļi dāvanu karšu veidā tiks pasniegti skolniekiem.
 
Ziedot Tu vari:
 
  • ziedojumu kastītēs Valmierā: bistro “Rimants” (Rīgas ielā 36), audumu veikalā “Kameja” (Rīgas ielā 28), kafejnīcās “Maiznīca Ieva” (Rīgas ielā 26) un “Bastions” (Bastiona ielā 24), PG “Valleta” (Rīgas ielā 4), ziedu salonā “Rēzija” (Cēsu ielā 2), veikalos “Papīra Birojs” (L. Laicena ielā 5), “TOP” (Stacijas ielā 11 un Pauku ielā 1) un “Supernetto” (Rubenes ielā 51), kā arī veikalā “Artavs” Rūjienā (Valdemāra ielā 4);
  • zvanot pa labdarības tālruni 90006886 (Ls 1);
  • ar pārskaitījumu uz VNF kontu LV69UNLA0050006798630 (SEB banka) vai LV09HABA0551022993220 (Swedbank);
  • klātienē – Valmieras novada fondā, Garā ielā 9.

 

Pērn 71 pirmklasnieks un 44 citu klašu bērni no mazturīgām ģimenēm saņēma dāvanu kartes Ls 35 vērtībā. Kopumā trīs gadu laikā ar dāvanu kartēm un mugursomām iepriecināti 409 skolēni. Ceram, ka šogad spēsim palīdzēt vismaz 200 Valmieras apkaimes bērniem!
 
Akciju “Skolas soma” informatīvi atbalsta Radio SWH Valmieras studija, Radio Valmiera, interneta portāli Valmiera24.lv, Vidzemeszinas.lv un Valmiera.lv, kā arī Valmieras Kultūras centrs un pilsētas galerija “Valleta”.
 
 Vidzemeszinas.lvValmiera.lv
 
 
VNF darbību pašlaik atbalsta EEZ/Norvēģijas finanšu instrumenta un Latvijas valsts izveidotais NVO fonds, kuru administrē Sabiedrības integrācijas fonds.