Piesaki ideju projektu konkursā “Sev, tev, novadam”

Piesaki ideju projektu konkursā “Sev, tev, novadam”

Ja Tev ir ideja, ko vēlies īstenot Valmieras apkaimē, piesaki to projektu konkursā “Sev, tev, novadam” un saņem atbalstu tās īstenošanai. Valmieras novada fonds gaidīs pirmās kārtas pieteikumus vienas lappuses apjomā līdz 13. oktobrim. Pēc tam ideju iesniedzēji būs aicināti piedalīties apmācības, lai pilnveidotu un īstenotu ieceri.

 

Šis konkurss ir iespēja labiekārtot apkārtējo vidi, rīkot pasākumus, apmācības, aicināt iedzīvotājus sadarboties un īstenot daudzas citas sabiedrībai nozīmīgas aktivitātes. Pieejamais finansējums ir 5700 eiro. Īpaši priecāsimies par idejām, kuras radušās Valmieras iedzīvotāju forumā vai pagastu apkaimes darbnīcās. Ar to rezultātiem var iepazīties fonda mājas lapas sadaļā “Noderīgi resursi”.

 

Kā notiks projektu konkurss? Autori, kuri būs iesnieguši idejas līdz 13. oktobrim, būs aicināti uz apmācībām 15. oktobrī. Pēc tām iesniegto ideju varēs uzlabot un pilnveidot, lai otrā kārtā līdz 30. oktobrim iesniegtu gatavu projektu. Iesniegtās ieceres klātienē novembrī vērtēs konkursa komisija un Ziedotāju kluba dalībnieki. Atbalstītās idejas varēs īstenot no decembra līdz pat nākamā gada augustam.

 

Vairāk informācijas par konkursu, tostarp nolikums un pieteikuma veidlapas, var atrast fonda mājas lapā sadaļā “Īsteno ideju”.

 

Programma “Sev, tev, novadam” fondā izveidota šī gada sākumā. Tajā 1-2 reizes gadā konkursa kārtībā tiks atbalstīti Valmieras apkaimes iedzīvotāju un nevalstisko organizāciju projekti jaunu iespēju radīšanai mūsu apkaimē. Savukārt nauda projektiem galvenokārt nāk no Ziedotāju kluba dalībnieku ziedojumiem, arī no VNF rīkotā Labdarības Bumbu rallija un citiem avotiem.

 

Valmieras novada fonds uzrunā vietējo ziedotājus un rīko projektu konkursus apkaimes organizācijām jau deviņus gadus. Šajā laikā ar fonda un ziedotāju atbalstu īstenoti 170 projekti par 110 tūkstošiem eiro.