Piesakies apmācībām “Brīvprātīgā darba vadīšana un koordinēšana” jūlijā!

Piesakies apmācībām “Brīvprātīgā darba vadīšana un koordinēšana” jūlijā!

Ja domā, ka mērķtiecīgi vadīts un koordinēts brīvprātīgais darbs var būt nopietns resurss tavas nevalstiskās organizācijas mērķu sasniegšanā, tomēr tai trūkst nepieciešamo zināšanu brīvprātīgo vadīšanā, tad šīs apmācības ir piemērotas tieši tavai organizācijai! Aicinām pieteikties esošos brīvprātīgo koordinatorus un to palīgus brīvprātīgā darba organizēšanā, pa diviem no katras NVO! Apmācības notiks Ogres novadā no š.g. 13.-15. jūlijam!

 

Apmācībām aicinātas pieteikties NVO, kurām jau ir bijusi pieredze un saskarsme ar brīvprātīgā darba vadīšanu, tomēr nepieciešamas papildu zināšanas un konkrētas metodes darba organizēšanā. Tādēļ gaidīsim pieteikumus no NVO brīvprātīgā darba koordinatoriem un to lielākajiem palīgiem jeb “vietniekiem”.

 

Apmācību galvenie temati ir jaunu brīvprātīgo piesaiste, to atlase, brīvprātīgā darba vadīšana un koordinēšana, kā arī motivēšana un novērtēšana. Apmācības vadīs pieredzējuši grupu apmācību un treniņu vadītāji Ilze Jozēna un Reinis Upenieks. Abiem vadītājiem ir plaša pieredze darbā ar dažādām nevalstiskajām organizācijām, tai skaitā ar brīvpātīgā darba koordinēšanu un vadīšanu vairāk nekā desmit gadu garumā.

 

Apmācībām jāpiesakās līdz 6. jūlijam, abiem organizācijas pārstāvjiem aizpildot kopīgu anketu - PIETEIKŠANĀS ANKETA.  Apmācības notiks Ogres novada Ogresgala pagasta Brahmaņos viesu mājā “Debesu bļoda”.

 

Valmieras novada fonda rīkotās apmācības finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija (EEZ finanšu instruments) projekta “Brīvprātīgais darbs – tavs veiksmes pakāpiens” ietvaros, savukārt fonda ikdienas darbību atbalsta arī Borisa un Ināras Teterevu fonds un Valmieras pašvaldība.