Piesakies mūziķu konkursam “Jauns! Drosmīgs! Muzikāls!”

Piesakies mūziķu konkursam “Jauns! Drosmīgs! Muzikāls!”

Uzmanību, uzmanību! Pietiks dziedāt savā dušas kabīnē vai muzicēt garāžā! Tiek meklēti jaunieši ar šādiem parametriem – jauns, drosmīgs un muzikāls! Visi, kas dzied vai spēlē ģitāru, saksofonu vai jebkuru citu mūzikas instrumentu, ir laipni aicināti pieteikties jauno mūziķu konkursam “Jauns! Drosmīgs! Muzikāls!”.

 

Ja arī Tu esi JAUNS, ja Tu esi DROSMĪGS un Tev šķiet, ka MŪZIKA ir Tavs aicinājums, tad Tev ir jāpiedalās! Ja muzicē viens, duetā vai lielākā grupā, dzīvo Valmierā vai kaimiņu novadā – Beverīnā, Burtniekos, Kocēnos, Mazsalacā, Naukšēnos vai Rūjienā, tad Tev ir jāpiedalās!

 

Nepalaid garām iespēju 1. jūnijā atklāt karsto vasaru un uz satriecošās muzikālā bāra “Chill-inn” skatuves parādīt, ko TU proti! Tieši te var būt TAVS lielais dzīves uznāciens, kuru vērtēs mūzikas un izklaides lauciņā zināmas un atpazīstamas personības no Valmieras! Un kas to lai zina, varbūt tieši šī dziesma TEV radīs jaunas sadarbības un uzstāšanās iespējas nākotnē!

 

Tāpēc nevilcinies un nosūti savu pieteikumu uz laboratorija@vnf.lv līdz 26. maijam plkst. 23.59! Konkursa nolikumu un pašu pieteikumu atradīsi konkursa rīkotāju – Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas blogā – http://jilvalmiera.wordpress.com.

 

Esi JAUNS, DROSMĪGS un MUZIKĀLS!

 

Jāpiebilst, ka VNF darbību nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds, bet JIL aktivitātes finansiāli atbalsta arī  programma "Jaunatne darbībā".