Pirmās iedzīvotāju idejas konkursā “Sev, tev novadam”

Pirmās iedzīvotāju idejas konkursā “Sev, tev novadam”

Šodien, 5. oktobrī, notika apmācības iedzīvotājiem un biedrībām, kas iesniedza ideju skices rudens projektu konkursā “Sev, tev, novadam”. Ideju autori varēja izzināt un apspriest efektīvākos paņēmienus iedzīvotāju iesaistei un kvalitatīvai projekta organizēšanai.

 

Apmācību laikā ideju iesniedzēji izzināja būtiskākos konkursa nosacījumus un iesaistījās simulācijas spēlē, izstrādājot vienu vērienīga pasākuma ideju. Tādējādi rosinot ideju autoriem nebaidīties būt ambicioziem, meklēt sadarbības partnerus un iesaistīt plašākas sabiedrības grupas.

 

Šis konkurss ir iespēja labiekārtot apkārtējo vidi, rīkot pasākumus, apmācības, aicināt iedzīvotājus sadarboties un īstenot daudzas citas sabiedrībai nozīmīgas aktivitātes. Pieejamais finansējums ir 5700 eiro. Atgādinām, ka līdz pat 30. oktobrim plkst. 16.00 gaidām pilnus projekta pieteikumus. Vairāk informācijas fonda mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “Īsteno ideju”.

 

Projektu konkurss “Sev, tev, novadam” tiek organizēts jau otro reizi. Tā finansējumu veido Ziedotāju kluba dalībnieku ziedojums un summa, kas iegūta no VNF rīkotā Labdarības bumbu rallija. Būtiski, ka projektu konkursu pēc noteiktiem kritērijiem vērtē no fonda Padomes izvirzīta komisija un Ziedotāju kluba dalībnieki.

 

Valmieras novada fonds uzrunā vietējos ziedotājus un rīko projektu konkursus Valmieras un apkaimes organizācijām Burtniekos, Beverīnā, Kocēnos Rūjienā, Naukšēnos un Mazsalacā jau deviņus gadus. Šajā laikā ar fonda un ziedotāju atbalstu īstenoti 170 projekti par 110 tūkstošiem eiro.