Rīko ģenerāltīrīšanu? Nes mantas A’VOkaDO’ tirdziņam!

Rīko ģenerāltīrīšanu? Nes mantas A’VOkaDO’ tirdziņam!

Šis ir tas īstais brīdis, lai veiktu lielo tīrīšanu un godam sagaidītu pavasari ar izrevidētu mantu skapi un atbrīvotu pagrabus jaunām zaptēm un kompotiem! Bet ko darīt ar vecajām mantām, kuras ir apnikušas un lieki aizņem vietu? Valmieras novada fonda (VNF) jauniešiem ir risinājums - nes mantas VNF JIL A’VOkaDO’ tirdziņam!

 

Katru aprīļa otrdienu un ceturtdienu no pl.12.00 līdz 18.00 Labdarības noliktavā (Garā iela 10, ieeja no pagalma puses) gaidīsim dažādas mantas – kalkulatorus, vecās plates, smukumlietas, marinēto sēņu burciņas, žurnālus, karnevāla parūkas un pārējo, kas mājā tikai uzkrāj putekļus un netiek pielietots! Ja norādītie laiki Tev neder, tad zvani pa tālruni 27820430 un sarunā citu laiku!

 

Ar atnestajām mantām mēs, VNF jaunieši, pavasara sākumā organizēsim Mantu tirdziņu, kurā atnestās mantas varēs iegādāt par ziedojumiem. Tādējādi Tavas nevajadzīgās mantas atradīs jaunus saimniekus! Noteikti jāmin, ka visi tirdziņā savāktie ziedojumi tiks novirzīti VNF Jauniešu ideju laboratorijas ideju konkursam. Ziedojumi būs atbalsts jauniešu ideju īstenošanai, lai uzlabotu vietējo dzīvi Valmierā un tās tuvākajos novados.

 

Bet tas nav viss! Mēs vēlamies dot otro dzīvi arī vecajām rotaļlietām! Gaidīsim arī plīša lāčus ar vienu kāju, zaķus bez ļipas, kurmīšus bez acīm vai kādu citu trūkstošu daļu! Mīkstās rotaļlietas pārvērtīsies jauniešu paššūtos spilvenos, pufos un citās mīkstās mēbelēs, kas kalpos par sēdekļiem jauniešu mājā Valmierā! Tavs vecais lācis IR JILam ļoti vajadzīgs!