Savas labākās foto sūti Jauniešu foto kalendāram 2015!

Savas labākās foto sūti Jauniešu foto kalendāram 2015!

Līdz pat 17. novembrim (vēl nepilnu nedēļu!) gaidīsim Tavas superīgās un radošās fotogrāfijas VNF Jauniešu ideju laboratorijas foto konkursā, lai no vislabākajām izveidotu jauniešu foto kalendāru 2015! Jau drīzumā kalendārus varēs iegādāties dažādās Valmieras vietās, bet iegūtie līdzekļi tiks ziedoti Valmieras un tās apkārtnes jauniešu ideju un projektu attīstībai.

 

Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (JIL) dod iespēju jauniešiem (14-30 gadus jauniem) popularizēt sevi kā jaunos fotogrāfus! Skaistas dabas ainavas, mīļdzīvnieki, smieklīgi selfiji vai mākslas foto – JIL gaidīs VISDAŽĀDĀKĀS fotogrāfijas, lai no pašām labākajām izveidotu jauniešu foto galda kalendārus 2015. gadam, kurus varēs iegādāties Valmieras novada fondā (Garā ielā 10, Valmiera) un citās tirdzniecības vietās un pasākumos.

 

Tāpēc domā radoši un sūti līdz pat 36 (!) savām visu laiku labākajām fotogrāfijām uz e-pastu: laboratorija@vnf.lv, neaizmirstot norādīt savu kontaktinformāciju! Pilns konkursa nolikums pieejams – http://ej.uz/jilfotokonkurss.  Pasteidzies, jo konkursa gala termiņš - 17. novembra pusnakts – ir pavisam tuvu!

 

Kalendāra ienākumi VNF darbību nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds, bet JIL aktivitātes finansiāli atbalsta arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.