Semināri Valmierā un Gulbenē par Vidzemes NVO konkursiem

Semināri Valmierā un Gulbenē par Vidzemes NVO konkursiem

Vidzemes nevalstiskajām organizācijām jūlijā ir iespēja iesniegt savas idejas trijos projektu konkursos, ko rīko Valmieras novada fonds sadarbībā ar Kultūras ministriju. Lai uzzinātu vairāk par konkursa tēmām, pieejamo finansējumu un rastu atbildes uz citiem jautājumiem, fonds rīko informatīvus seminārus Valmierā un Gulbenē.

 

Informatīvajos semināros organizāciju pārstāvji var aci pret aci uzzināt vairāk par savām iespējām startēt konkursā. Varam kopā diskutēt par konkrētu ideju atbilstību konkursa mērķiem utt. Semināri notiks:

1. Valmieras integrētajā bibliotēkā, Cēsu ielā 4, 14. jūlijā pulksten 11:00 (karte);

2. Gulbenes biedrībā “Sateka”, Ābeļu ielā 17, 20. jūlijā pulksten 10:00 (karte).

 

Jau ziņots, ka Vidzemes NVO projektus šogad var iesniegt trīs jomās: NVO iniciatīvas Latvijas simtgadei, starpkultūru dialoga veicināšanai un mazākumtautību organizāciju atbalstam. Katrā jomā pieejami 8000 eiro, bet viena projekta maksimālā summa ir 3000 eiro. Pieteikumus var iesniegt līdz 27. jūlijam, bet projektus īstenot varēs no septembra līdz decembra vidum. Pilna informācija, konkursu nolikumi un pieteikumu veidlapas pieejamas mājas lapas sadaļā “Īsteno ideju”.

 

Vienlaikus ar finansējumu projektiem fonds šogad un līdz pat 2018. gada beigām turpina sniegt bezmaksas NVO konsultācijas par juridiskajiem, attīstības un grāmatvedības jautājumiem. Ar Kultūras ministrijas atbalstu šoruden arī rīkosim Vidzemes NVO forumu un uzsāksim plašākas diskusijas par nepieciešamību veidot NVO atbalsta centru Vidzemē.

 

Valmieras novada fonds ir mūsdienīga labdarības organizācija Valmieras apkaimē un visā Vidzemē. Fonda pamatdarbības joma ir ziedojumu piesaiste, lai atbalstītu vietējo iedzīvotāju iniciatīvas. 11 gadu laikā ar fonda, ziedotāju un dažādu institūciju atbalstu īstenoti ap 200 projekti.