Seminārs par SEB Unibankas projektu konkursu

 Otrdien, 24. oktobrī, interesenti ir aicināti uz informatīvo semināru par SEB Unibankas projektu konkursu sportisko aktivitāšu nodrošinājumam.
 
Seminārā Valmieras novada fonda vadītājs stāstīs par projektu konkursa nosacījumiem, vērtēšanas kritērijiem un iespējām saņemt finansiālu atbalstu, kā arī atbildēs uz jautājumiem. Piedalīties aicināti Valmieras rajona nevalstisko organizāciju un neformālo grupu pārstāvji, kuri apsver domu pieteikt savu ideju šajā konkursā.
 
Informatīvais seminārs notiks 24. oktobrī plkst. 15:00 Valmieras rajona invalīdu biedrības semināru zālē, Garā ielā 9, Valmierā.
 
SEB Unibankas projektu konkursa mērķis ir atbalstīt iedzīvotāju iespējas uzturēt sportisku dzīvesveidu. Galvenā prioritāte ir ilgtermiņa ieguldījums amatieru sportā, tāpēc līdzekļi 30-300 latu apmērā galvenokārt tiks piešķirti sporta piederumu iegādei. Projektu iesniegšanas termiņš ir 7. novembris. Plašāka informācija atrodama fonda mājas lapā www.vnf.lv.
 
 
Šis ir jau trešais VNF projektu konkurss Valmieras rajona iedzīvotāju idejām. Pirmajā konkursā “Dari sev un citiem!” atbalstītie projekti jau noslēgušies, taču ar AS “Valmieras stikla šķiedra” konkursā “Labākai rītdienai” izvēlētās iniciatīvas vēl turpinās.