Silts sveiciens Valmieras apkaimes sirmgalvjiem

Silts sveiciens Valmieras apkaimes sirmgalvjiem

Pagājušā nedēļā, iepriecinot Valmieras un apkārtējo novadu vientuļos sirmgalvjus svētkos, Valmieras novada fonds sarūpēja svētku dāvanu paciņas, kuras ar labu vārdu nogādāja fonda brīvprātīgie jaunieši un sociālie dienesti. Pateicoties Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstam, paciņās sagūla Ziemassvētku gardumi un veselību stiprinoši labumi.

 

Ziemassvētkos un to gaidīšanas laikā ikviens vēlas saņemt sirds siltumu. Tāpēc Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas dalībnieki un citi brīvprātīgie palīgi apciemoja vientuļos seniorus Valmierā, lai nodotu dāvanu sainīšus ar piparkūkām, cepumiem, kādu skābāku dzērveni un citiem labumiem. Blakus Ziemassvētku kartītei dažās paciņas bija ielikts kāds pārsteigums no pensionāres Dainas Naukšēnos, kura, sveicot citus, no dabas veltēm bija sagatavojusi neparastus Ziemassvētku rotājumus un tamborētas sniegpārsliņas.

 

Īpašās svētku paciņās ar brīvprātīgo palīgu, Valmieras pilsētas pansionāta un novadu sociālo dienestu palīdzību aizceļoja pie 350 vientuļiem senioriem, no kurām 81 paciņas nonāca Valmierā, 70 – Kocēnu novadā, 60 – Rūjienā, 45 Mazsalacā, tāpat 28 paciņas devās uz Naukšēnu novadu, 29 – uz Beverīnas novadu un 37 sainīši nonāca Burtnieku novadā.

 

Īpašu paldies sakām Borisa un Ināras Teterevu fondam, kuri palīdz sagādāt svētku dāvaniņas Valmieras un tās apkaimes vientuļiem senioriem.