“Skolas soma” piepildīta!

 Klāt ir otrā jaunā mācību gada nedēļa, un šajās septembra dienās noslēdzās arī labdarības akcija “Skolas soma”. Šogad palīdzību, skolas gaitas uzsākot, saņēma 115 bērni visā Valmieras rajonā.
 
 
71 pirmklasnieks un 44 citu klašu bērni no trūcīgām, nereti daudzbērnu vai nepilnajām ģimenēm, saņēma dāvanu karti 35 latu vērtībā skolas lietu iegādei veikalā “Papīra birojs”, Valmierā. Tajā ģimenes varēs iegādāties visu mācību procesam nepieciešamo – grāmatas, krāsainos zīmuļus, klades un darba burtnīcas, zīmēšanas un piezīmju papīrus, kā arī somu, kurā to visu salikt. Kādam varbūt noderēs arī jauna galda lampa vai ērts krēsls mājasdarbiem.
 
Šī gada “Skolas somas” lielākie un nu jau ilggadējie ziedotāji ir Vidzemes Tirgotāju savienība un SIA “Papīra birojs”, savukārt no jaunajiem mīļš un rudenīgi silts paldies par atbalstu jāsaka uzņēmumiem “ERG Būve”, “Nova”, “Simatrac” un “Ekers”.
 
Liels prieks ir par individuālajiem privātpersonu ziedojumiem, kas kopsummā papildināja akcijas “budžetu” ar 235 latiem. Savukārt pilsētā izvietotajās ziedojumu kastītēs tika savākti 200,88 lati. Augusta beigās uz vietas Valmierā piesaistīto ziedojumu summa tika papildināta ar labdarības portāla www.ziedot.lv un RIMI kastītēs saziedoto naudu.
 
Jāatgādina, ka pagājušogad ar vietējo iedzīvotāju un uzņēmēju atbalstu akcijas ietvaros dāvanu kartes 35 latu vērtībā skolas piederumu iegādei saņēma 114 pirmklasnieki no trūcīgām un daudzbērnu ģimenēm visā Valmieras rajonā. Savukārt akcijas pirmajā gadā (2006) fondam bija iespēja palīdzēt 81 bērnam.
 
 
 Labdarības akcijas "Skolas soma" norisi Valmierā šogad atbalstīja AB.LV Sabiedriskā labuma fonds ziedojumu piesaistes programmas ietvaros.