“Skolas somas” atbalstam aicina pieteikties mazturīgās ģimenes

 Valmieras novada fonds aicina Valmieras apkaimes mazturīgās, daudzbērnu un nepilnās ģimenes pieteikt savus skolēnus labdarības akcijai “Skolas soma”. Ģimenēm tiks dota iespēja saņemt atbalstu skolai nepieciešamo lietu iegādei – dāvanu karti 35 latu vērtībā veikalā “Papīra Birojs” Valmierā. Lai saņemtu dāvanu karti, ģimenei līdz 25.  augustam fondā jāiesniedz pieteikums.
 
 
“Skolas somas” atbalstam pieteikties var ģimenes no Valmieras un bijušā Valmieras rajona – no Beverīnas, Burtnieku, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas un Valmieras novada. Lai arī priekšroka tiks dota pirmklasniekiem, atbalstam pieteikt var arī citu klašu audzēkņus.
 
Lai pieteiktos atbalstam, ģimenei nav jābūt ar oficiālu statusu – tās var būt maznodrošinātās, daudzbērnu, nepilnās vai citas ģimenes, kurām ir grūtības nodrošināt savai atvasei visu nepieciešamo skolas gaitu uzsākšanai un kvalitatīvai zināšanu apguvei. Tādēļ pieteikuma veidlapā nepieciešams norādīt ģimenes materiālo stāvokli.
 
Pieteikuma formu var saņemt:
 
  1. pie pašvaldību sociālajiem darbiniekiem,
  2. Valmieras novada fondā (Valmierā, Garā ielā 9).

 

Pieteikumu Valmieras novada fondā var nogādāt pa pastu, uz e-pastu vnf@vnf.lv,  personīgi iesniegt fondā vai nodot pagasta/pilsētas sociālajam darbiniekam.
 
Vadoties pēc ģimeņu iesniegumiem un saziedotās naudas summas, fonds līdz 7. septembrim izlems, kuru ģimeņu skolniekiem varēs piešķirt dāvanu kartes. Jautājumos par akciju un labāko veidu, kā saņemt un nogādāt “Skolas somas” pieteikumu, ģimenes var zvanīt uz Valmieras novada fondu – 64281792 (darba dienās no 10:00-17:00).
 
Iepriekšējā gadā palīdzējām 115 skolniekiem, bet, ņemot vērā šā brīža ekonomisko situāciju, šogad palīdzība būs nepieciešama vēl vairāk skolā-iet-gribētājiem. Tāpēc atgādinām, ka joprojām akcijai “Skolas soma” var ziedot īpašajās kastītēs Valmierā un Rūjienā vietās, kur redzams akcijas plakāts, zvanot pa ziedojumu tālruni 9000 6886 (Ls 1), ar pārskaitījumu uz VNF kontu LV69UNLA0050006798630 (SEB banka) vai LV09HABA0551022993220 (Swedbank) vai klātienē Valmieras novada fondā.
 
 
 
 
Fonda darbību pašlaik atbalsta Valmieras rajona padome un EEZ/Norvēģijas finanšu instrumenta un Latvijas valsts izveidotais NVO fonds, kuru administrē Sabiedrības integrācijas fonds.