“Skolas somas” tiek 167 ģimenēm Valmieras pusē!

Šodien, 31. augustā, Valmierā noslēdzas labdarības akcija “Skolas soma”. Klātesot akcijas atbalstītājiem – palīgiem, ziņnešiem, un, protams, ziedotājiem – 167 piepildītās “skolas somas” tiek nodotas novadu sociālajiem darbiniekiem, lai uz pirmo skolas dienu vecāki varētu savām atvasēm sarūpēt visu mācībām nepieciešamo.
 
Šogad Valmieras novada fondam palīdzību sagatavot bērnus jaunajam mācību gadam lūdza 169 ģimenes, kurās aug 380 skolēni. Saziedotie līdzekļi ļauj palīdzēt lielākajai daļai skolnieku – visiem 85 pirmklasniekiem un vēl 82 citu klašu bērniem gan Valmierā, gan apkārtējos novados. 22 dāvanu kartes paliek tepat Valmierā, 16 dodas uz Beverīnas novadu, 16 – uz Burtnieku novadu, 37 – uz Kocēnu novadu, 16 – uz Mazsalacas novadu, 32 – uz Naukšēnu novadu un 28 nonāks pie Rūjienas novada skolēniem. Par 164 dāvanu kartēm 25 latu vērtībā un trim dāvanu kartēm 10 latu vērtībā ģimenes nu varēs sagādāt saviem skolniekiem mācībām nepieciešamās lietas.
 
Šī gada “Skolas somas” draugi Valmierā un apkārtnē kopā saziedojuši 2323 latus! Liels paldies uzņēmumiem “Aktīvā tūrisma centrs EŽI”, “Ceļu komforts”, “Ekers”, “Gemini IT” “Kantīne B”, “L.P.Jana”, “Latvijas mežs”, “Madis” “Pārgaujas veterinārā klīnika un aptieka”, “4 mīļas ķepas”, veikaliem “Caps”, “Sjuzanna”, “Vidzemes papīrs” un Vidzemes Tirgotāju savienībai. Tāpat “skolas somas” papildinājuši Antra Lāce, Valdis Nīgals, Rasma Runde, Svetlana Sprūža un Modris Zvirbulis. Paldies anonīmajiem ziedotājiem, kuri saziedojuši vēl 668 latus Valmieras, Mazsalacas un Rūjienas tirdzniecības vietās izvietotajās ziedojuma kastītēs. Turklāt uz vietas savāktos līdzekļus papildināja arī portālā Ziedot.lv un veikalu tīklā “Rimi” ziedotā nauda.
 
Labdarības akcija “Skolas soma” Valmierā un visā Latvijā notiek jau septīto gadu un tās nepieciešamība ir acīm redzama. Akcijas aktualitāte, šķiet, nezudīs nekad, jo bērni skolā ies vienmēr un vienmēr būs ģimenes, kurām savu atvašu sagatavošana skolai sagādās lielas grūtības. Paldies visiem, kas bija daļa no 2012. gada akcijas, un ceram uz atbalstu skolas somu piepildīšanā arī nākamgad!
 

Akciju “Skolas soma” Valmieras pusē rīko Valmieras novada fonds, sadarbojoties ar portālu Ziedot.lv, lielveikalu tīklu “Rimi” un labdarības organizācijām visā Latvijā. Akciju atbalsta Radio SWH Valmieras studija, Valmieras Kultūras centrs, laikraksts “Liesma”, Valmieras pašvaldība, pilsētu portāls Valmiera24.lv un Sabiedrības integrācijas fonds, savukārt VNF darbību atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds.