Sniegsim mazajiem pirmklasniekiem iespēju ar prieku uzsākt skolas gaitas!

 Jau trešo gadu turpinoties labdarības akcijai "Skolas soma", Valmieras novada fonds aicina ikvienu palīdzēt piepildīt skolas somas bērniem no trūcīgām ģimenēm Valmieras rajonā.
 
No jūlija līdz augusta beigām tiks piesaistīti ziedojumi skolas preču iegādei pirmklasniekiem no mazturīgām, bieži vien daudzbērnu vai nepilnajām ģimenēm Valmieras rajonā. Daudzās no tām septembris tiek gaidīts ar raizēm un skumjām sirdī, jo skolas gaitas nav lēts prieks, tādēļ vēl jo grūtāk sasniedzams bērniem no trūcīgām ģimenēm.
 
Tieši tāpēc ikviens valmierietis un Valmieras rajona iedzīvotājs tiek aicināts ziedot akcijai "Skolas soma", tādā veidā dāvājot svētku sajūtu tiem zinātkārajiem "skolā-iet-gribētājiem", kuru vecāki nevar atļauties nopirkt visu mācību procesam nepieciešamo - grāmatas, krāsainos zīmuļus, klades un burtnīcas, zīmēšanas un piezīmju papīrus, kā arī somu, kurā to visu salikt.
 
Akcijas noslēgumā bērni saņems dāvanu karti 35 latu vērtībā skolas lietu iegādei SIA "Papīra Birojs" veikalā Valmierā.
 
Ziedot akcijai "Skolas soma" iespējams īpašajās ziedojumu kastītēs Valmierā:
 
  • veikalā "TOP" (Stacijas ielā 11),
  • kafejnīcā "Maiznīca Ieva" (Rīgas ielā 26),
  • pilsētas galerijā "Valleta" (Rīgas ielā 4).

 

Tāpat ziedot var:
 
  • Valmieras novada fondā, Garā ielā 9,
  • ar pārskaitījumu uz VNF bankas kontu: LV69UNLA0050006798630, SEB banka,
  • interneta portālā www.ziedot.lv.

 

Jāpiebilst, ka pagājušogad ar vietējo iedzīvotāju un uzņēmēju atbalstu akcijas ietvaros dāvanu kartes 35 latu vērtībā skolas piederumu iegādei saņēma 114 pirmklasnieki no trūcīgām un daudzbērnu ģimenēm visā Valmieras rajonā. Savukārt akcijas pirmajā gadā (2006) fondam bija iespēja palīdzēt 81 bērnam.
 
 Labdarības akcijas "Skolas soma" norisi Valmierā šogad atbalsta AB.LV Sabiedriskā labuma fonds ziedojumu piesaistes programmas ietvaros.
 
VNF darbību pašlaik atbalsta EEZ/Norvēģijas finanšu instrumenta un Latvijas valsts izveidotais NVO fonds, kuru administrē Sabiedrības integrācijas fonds.