STARTS jauniešu idejām Valmierā un Burtniekos

STARTS jauniešu idejām Valmierā un Burtniekos

Jauniešu ideju laboratorijā (JIL) lieliski jaunumi – dots lielais starts trīs jauniešu projektu īstenošanai, kas atzītas par labākajām JIL konkursā “Jaunieši dod iespēju jauniešiem”! Rezultātā Valmieras centrā tiks atjaunots basketbola laukums un Burtniekos notiks gan Netradicionālās sporta spēles, gan jauno ģitāristu dienas „Ezera akordi”.

 

Jauno ģitāristu radošajās dienas “Ezeru akordi” pulcēs Vidzemes jauniešus, kas kopā ar pārējiem dalībniekiem pilnveidos savas ģitārspēles prasmes, lai jau 2. augustā mēs visi varētu apmeklēt jauno ģitāristu priekšnesumu pie Burtnieku ezera. Savukārt Valmierā Jauniešu dome ķersies pie Vecpuišu parkā esošā basketbola laukuma labiekārtošanas - atjaunos basketbola grozus un vairogus, iezīmēs līnijas sagatavosies Valmieras pilsētas svētkiem, lai 10. augustā notiktu pirmais basketbola turnīrs! Par basketbola idejas atbalstu īpaši paldies SEB Valmieras filiālei!

 

Daudz jautri, smieklīgi un reizē sportiski kolektīvi pārbaudījumi būs jāpārvar Netradicionālās sporta spēlēs 2013 17. augustā, ko rīkos Burtnieku Jauniešu dome.

 

Spēļu rīkotāji sola aizraujošu dienu Burtnieku pagastu jauniešiem – gan lielākām, gan mazākām draugu kompānijām! Konkursā iesniegtās idejas, kas neguva finansiālu atbalstu, komisija aicināja pilnveidot un iesniegt nākamajos fonda un jauniešu konkursos.

 

Jāpiebilst, ka šis bija jau otrais VNF JIL rīkotais ideju konkurss, kurā atbalstīja jauniešu idejas. Šogad konkursa finansējums bija Ls 499,99, kas veidojies no VNF Labo darbu programmas ziedotājiem un JIL līdzekļu piesaistes aktivitātēm, bet par konkursa organizēšanu pasakāmies programmai “Jaunatne darbībā”!