Tiekamies Apkaimes darbnīcās Mazsalacas novadā

Tiekamies Apkaimes darbnīcās Mazsalacas novadā

Nākamnedēļ, 21. aprīlī Mazsalacas pilsētas un novada iedzīvotāji aicināti uz diskusijām Apkaimes darbnīcās Mazsalacas Kultūras centrā. Otrdienas pēcpusdienā pie tējas tases un cepumiem pārrunāsim, kā redzam savas pilsētas attīstību, bet vakarā kopā ar Sēļu un Ramatas iedzīvotājiem diskutēsim par novada kopējo izaugsmi.

 

Nav jābūt pašvaldības deputātam vai iestādes vadītājam, lai dalītos savās domās par apkaimes attīstību! Ikkatram ir savs viedoklis par to, kas pagastā labs, kā pietrūkst un ko nepieciešams uzlabot. Tieši tādēļ Valmieras novada fonds (VNF) vēlas pie viena galda aicināt visa novada aktīvos iedzīvotājus, tostarp arī jauniešus un seniorus, Mazsalacas Kultūras centrā 21. aprīlī uz sarunu:

 

  • Par MAZSALACU, plkst. 15.00 – 17.00
  • Par MAZSALACAS NOVADU, plkst. 18.00 – 20.00

 

Tikšanās būs lieliska iespēja gan atrast domubiedrus savu ideju īstenošanai, gan uzzināt, kas padomā citiem pagasta iedzīvotājiem.

 

Līdzīgi pagājušā gadā tikās Rūjienas novada iedzīvotāji, kuri kopīgi atrada daudz labu ideju, ar kurām lepoties novadā, un meklēja veidus, kā tās attīstīt. Kopā radās ne vien priekšlikumi, bet teju gatavs rīcības plāns, kā darboties pašiem un iesaistīt citus!

 

Pateicoties ViabilityNet programmai, sarunu organizē Valmieras novada fonds sadarbībā ar Mazsalacas novada pašvaldību. Fonds jau teju 10 gadus ir par partneri tiem, kuri vēlas ziedot un tiem, kuri vēlas īstenot idejas. Līdz šim fonds atbalstījis 170 iedzīvotāju iniciatīvas par 110 tūkstošiem eiro Valmierā un Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novados.