Tiekamies seminārā par VNF projektu konkursu!

Tiekamies seminārā par VNF projektu konkursu!

Jau nākamnedēļ, 9. aprīlī, plkst. 11:00, Valmieras novada fonds (VNF) rīkos informatīvu semināru par pavasara projektu konkursu Labo darbu programmā. Seminārs notiks fonda sanāksmju zālē, Garā ielā 10, 2. stāvā.

 

Ikviens ar idejām, kā uzlabot apkārtni, mudināt līdzcilvēkus brīvprātīgajam darbam un veicināt sabiedrības savstarpējo sadarbību, ir aicināts uzzināt vairāk par Labo darbu programmas 2013. gada pavasara konkursu, gūt atbildes jautājumiem, kas saistīti ar nolikumu. Pēc semināra būs iespējams individuāli konsultēties par savu projekta ideju.

 

Kopš marta beigām ir izsludināts pavasara projektu konkurss Labo darbu programmā. Projektu iesniegt līdz 23. aprīlim plkst. 16:00 aicinātas biedrības, nodibinājumi, fizisku personu neformālās grupas Valmierā un tās apkārtnē. Īpaši priecāsimies saņemt projektus, kas radušies pēc Valmieras un apkaimes pagastu iedzīvotāju forumu diskusijām. Konkursa nolikums pieejams Valmieras novada fonda mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “Projektu konkursi”.

 

Valmieras novada fonds ir mūsdienīga vietējā labdarības organizācija, kas mudina vietējos iedzīvotājus ziedot, iesaistīties brīvprātīgajā darbā un citā veidā atbalstīt sabiedrības vajadzības. Līdz šim atbalstīti vairāk nekā 100 projekti par kopsummā 45 tūkstošiem latu.