Tikšanās par JIL ideju konkursu jauniešiem – jau 7. aprīlī Valmierā!

Tikšanās par JIL ideju konkursu jauniešiem – jau 7. aprīlī Valmierā!

Lai vairāk uzzinātu par Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas (JIL) rīkoto ideju konkursu “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2016”, aicinām jauniešus, kā arī skolotājus, organizācijas un apvienības, kas strādā ar jauniešiem, un visus pārējos interesentus uz Informatīvu tikšanos nākamnedēļ otrdien, 7. aprīlī plkst.17.00 Garās ielas 10 iekšpagalmā jauniešu mājā Ceplis!

 

Lai uzzinātu vairāk par sagaidām idejām VNF JIL ideju konkursā “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2016”, iedvesmotos no iepriekš īstenotajiem projektiem un iesniegt savas idejas vēl oriģinālākas, vēl radošākas un aizraujošākas, VNF JIL rīkos Info tikšanos jauniešu mājā Ceplis!

 

Jau informējām, ka jaunieši var pieteikt savas idejas līdz šī gada 20. aprīlim! Katram iesniedzējam par iesniegto ideju – dāvanā gardas konfektes! Maksimālā summa vienai idejai - 200 eiro. Kopā JIL ceram atbalstīt piecas visaizrautīgākās jauniešu idejas par paliekošām un ilglaicīgām lietām vai pasākumus, kuru laikā tiks radīts vai izstrādāts kas paliekošs!

 

Pilnais konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa atrodami VNF mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “Īsteno ideju”. Jautājumi, neskaidrības vai vienkārši gribas parunāties? Tad zvani 29451841 (Inga), raksti uz laboratorija@vnf.lv vai nāc 7. aprīlī plkst. 17.00 uz JIL Info tikšanos! Un vēl.. šogad JIL katrai iesniegtai idejai teiks paldies ar konfektēm! ;)

 

JIL aktivitātes finansiāli atbalsta arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, bet VNF darbību nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds.