Turpinās pieteikšanās VNF Ziedotāju aplim

Turpinās pieteikšanās VNF Ziedotāju aplim

Vēl nepilna nedēļa, lai Valmieras un tās apkaimes iedzīvotāji varētu iesniegt savas projektu idejas Valmieras novada fonda (VNF) rīkotajam Ziedotāju aplim un iegūt finanses to īstenošanai – projekta idejas apraksts ir jāiesniedz līdz 2. decembrim. Jau nākamajā gadā trīs iedvesmojošāko ideju autori varēs iepazīstināt ar savām iecerēm un gūt atbalstu no VNF labvēļiem. Laiks arī Tavai idejai!

 

Fonds un atbalstīto ideju autori var apliecināt, ka Ziedotāju aplis tiešām strādā un projektu autori gūst vērā ņemamas summas savas idejas īstenošanai. Piemēram, jauno māmiņu izglītībai “Ģimenes šūpuļa” Patvēruma mājā un airēšanas slalomistu inventāra nodrošināšanai tika iegūti 2000 eiro – vairāk nekā paši ideju autori cerēja!

 

No tā var secināt – ja ideja un organizācijas misija spēj aizraut klausītājus, cilvēki ir gatavi ar naudu atbalstīt ideju īstenošanai! Tāpēc fonds jau trešo reizi rīkos Ziedotāju apli un gaidīs ideju pieteikumus (skatīt pieteikuma anketu VNF mājaslapas sadaļā “Īsteno ideju”), lai gada nogalē izvēlētos trīs iedvesmojošākās idejas, kurām palīdzēs gatavoties Ziedotāju apļa pasākumam.

 

Kā un kāpēc iesniegt savu ideju, to pastāstīs paši ideju autori šajā video: https://youtu.be/FwHtDc9e8xI. Lai gan Ziedotāju aplī tiek sagaidītas sociālas, kultūras, sporta vai sociālas jomas idejas bez peļņas gūšanas rakstura, VNF ir atvērts arī neparastāku jomu idejām. Īpaši uzrunājošas būs idejas, kas sekmēs organizācijas jaunu ilgtermiņa ideju uzsākšanu vai arī paplašinās vai uzlabos organizācijas esošo darbību.

 

Precizējot – VNF Ziedotāju aplis ir pasākums, kurā 3 izvēlēto projektu ideju autori sešu minūšu garumā iepazīstina ar savām projektu idejām. Pēc tam pasākuma apmeklētāji izvēlas, ar kādu naudas summu tie vēlēsies atbalstīt prezentētās idejas. Ja Tev ir kāda iecere, kurai, Tavuprāt, var noticēt arī citi, tad iesniedz to mums!Jautājumus sūti uz epastu vnf@vnf.lvvai uzdod pa tālruni 27820430 (Gundega).

 

Ziedotāju aplis Valmierā iepriekš notika 2017. gada decembrī un 2019. gada aprīlī. Pašreiz ar Ziedotāju apļa atbalstu top bērnu vokālās grupas “Smaidiņi” oriģināldziesmu disks, notiek gatavošanās neformālām angļu valodas apguves nodarbībāmun ģimeņu pārgājieniem pavasarī, tiek saskaņoti dokumenti par brīvdabas vingrošanas trenažiera izbūvi Kazu krācēs Valmierā. Laiks arī Tavai idejai!

 

Foto: Freepik.com. Kolāžas autors: Gundega Siliņa.