Uz Iedzīvotāju forumu aicinās ‘pēdiņas’

 Valmieras Iedzīvotāju forums šonedēļ ieguvis simboliku – uz pasākumu ikvienu valmierieti aicinās stilizētas zaļas pēdiņas un sauklis “Nāc, domā un radi!”.
 
Iedzīvotāju foruma emblēmu veidojusi Santa Vaskinoviča, Valmieras Mākslas vidusskolas pēdējā kursa audzēkne.
 
Logo izmantota zaļā un zilā krāsa, kuras māksliniece saskata kā Valmieru raksturojošas, kā arī stilizēta apļa forma. “Pēdiņas sasaucas ar pasākuma saukli, tās rāda valmieriešiem ceļu uz Iedzīvotāju forumu un aicina uz radošām idejām, kamēr aplis ir vienotības un pilnības simbols,” skaidro māksliniece.
 
Pirmais Valmieras Iedzīvotāju forums notiks 2. novembrī plkst. 14:00 Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā. Foruma mērķis ir aicināt valmieriešus uz kopēju diskusiju, lai noskaidrotu aktuālākās problēmas mūsu pilsētā un to risinājumus visās dzīves jomās. Uz forumu aicināts ikviens valmierietis, kurš vēlas iesaistīties savas pilsētas izaugsmē un sakārtošanā. Diskusijas līdz aptuveni pulksten 19:00 norisināsies tematiskajās darba grupās un kopējās sanāksmēs. Plašāka informācija: www.valmiera.lv, www.vnf.lv.
 
Valmieras Iedzīvotāju forumu organizē Valmieras novada fonds un Valmieras pašvaldības ar Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāta (ĪUMSILS) un Pasaules Bankas atbalstu.