“Valletā” notiks labdarības koncerts akcijai “Eņģeļi pār Latviju”

 Pilsētas galerija (PG) “Valleta” ir atsaukusies Katrīnas Pasternakas un telekompānijas LNT aicinājumam iesaistīties Vislatvijas labdarības akcijā “Eņģeļi pār Latviju”. Šo svētdien,  21. decembrī, visā Latvijā, tajā skaitā arī PG “Valleta”, norisināsies labestības akcijas noslēguma pasākumi.
 
Pēdējā Adventē, 21. decembrī no plkst. 12.00-14.00 vidzemnieki ir aicināti apmeklēt labdarības koncertu PG “Valleta” 3. stāvā, kur ikviens var kļūt par sargeņģeli, ziedojot smagi slimu bērnu ārstēšanai. Šogad labestības akcijas mērķis ir palīdzēt pieciem smagi slimiem bērniem, lai viņu un vecāku ikdiena kļūtu kaut nedaudz vieglāka. Dāvidam, Paulai Luīzei, Zanei, Mārim un Jānim ir nepieciešami Ls 42 396, lai viņi dzīvotu.
 
Labdarības koncertā “Valletā” piedalīsies: grupas Pekšņi,  The Picture, Juniors, 8.marts; solisti Elīna Krastiņa, Valletas Talants 2008 Anete Zālīte, Latvijas Zelta talanti Kristaps Kraste un Jana Eglīte. Turklāt mazākajiem koncerta apmeklētājiem būs iespēja aprunāties ar Ziemassvētku vecīti. Koncertu vadīs Valmieras novada fonda valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš un “Radio Valmiera” ētera balss Sanda Aleknaviča.
 
Akcijas ziedojumu kastes PG “Valleta” būs pieejamas jau no sestdienas, bet svētdien visas dienas garumā un koncerta laikā ziedot aicinās Swedbank Valmieras filiāles pārstāvji.  Tāpat arī visi koncerta dalībnieki un organizatori ir iesaistījušies akcijā un sniedz savu ieguldījumu, lai savāktu nepieciešamo ziedojuma summu bērnu ārstēšanās izdevumiem.
 
Bez tam akcijas laikā iedzīvotāji tiek aicināti ziedot arī kvalitatīvas un noderīgas mantas bērnu sociālās aprūpes centriem Latvijā. Ziedojuma mantas vietējie iedzīvotāji var atstāt PG “Valleta” informācijas centrā.
 
Labestības akcijas noslēgums būs vērojams kanālā LNT 21. decembrī plkst. 20:20, bet visas dienas garumā varēs sekot līdzi pasākumiem Rīgā un reģionos speciālās tiešraidēs.
 
Akciju organizē: LNT, Swedbank, ziedot.lv.
 
Atbalsta: PG “Valleta”, JA AUDIO, Ozone, Radio Valmiera, Vidzemes Televīzija, Radio 3.