Valmieras apkaimes senioriem pavasaris iesākas “dūdojot”

Valmieras apkaimes senioriem pavasaris iesākas “dūdojot”

Vakar, 24. martā Sēļu pagasta tautas namā pulcējās vairāk nekā 140 seniori no Burtnieku, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novada, lai šo pavasari iesāktu ar humora pilno Ausekļa Limbažu teātra izrādi “Dūdotāji”. Izrādi un satikšanos organizēja Valmieras novada fonds ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu.

 

Seniori ar smiekliem novērtēja asprātīgās izrādes ainas virtuvē, kur, kā ierasts, tika risinātas visas sadzīves problēmas. Kāda kundze no Rūjienas ar smaidu izteica nožēlu, ka nebija paņēmusi līdzi blociņu, kur pierakstīt amizantos izteicienus. Pēc izrādes skatītāji devās nelielā ekskursijā pa Sēļiem, iepazīstot pagasta skaistākās vietas un uzzinot par plānotajiem pasākumiem vasaras garumā. Neizpalika arī aktīvā atpūta, pavingrinot kājas rotaļu laukuma šķēršļu joslā.

 

Paldies sakām Borisa un Ināras Teterevu fondam, ar kura atbalstu Valmieras apkaimes seniori var satikties kopīgos kultūras pasākumos, tāpat liels paldies novadu sociālajiem darbiniekiem un Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas novadu pašvaldībām par transporta atbalstu. Īpašs paldies Sēļu pagasta Tautas nama vadītājai Inārai Blūmai par viesmīlīgajām telpām un organizatorisko atbalstu.

 

Labdarības organizācija Valmieras novada fonds jau kopš 2005. gada ir partneris tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Lai gan sociālā palīdzība nav fonda primārais uzdevums, atbalsts atsevišķām sabiedrības grupām ir ļoti svarīgs.


Pievienotā galerija: