Valmieras apkaimes senioriem “Zināt ir droši”

Valmieras apkaimes senioriem “Zināt ir droši”

Otrdien, 21. martā, Valmieras Kultūras centrā bija sanākuši vairāk nekā 300 Valmieras apkaimes seniori, lai uzzinātu noderīgu informāciju par drošību, kā arī dzirdētu skaistas dziesmas grupas “Apvedceļš” solista Jāņa Krūmiņa izpildījumā. Pasākumu organizēja Valmieras novada fonds, pateicoties Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstam.

 

Izglītojošo pasākumu “Zināt ir droši” ziņu pārraides formā vadīja Artis Krists Mednis un Samanta Berga, kas bija Valmieras novada fonda reportieri, žurnālisti un diktori. Studijas viesi stāstīja par ikdienas drošības jautājumiem. Valsts policija demonstrēja ceļa satiksmes noteikumus un runāja par krāpniecību, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests skaidroja bīstamāko slimību atpazīšanas pazīmes, bet Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests stāstīja par vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112 un dūmu detektoru nepieciešamību mājās.

 

Stāsti vijās ar dziesmām no grupas “Apvedceļa” repertuāra – “Krizantēmas”, “Mazais pasta balodītis”, “Dažu skaistu ziedu”, kuras izpildīja grupas solists Jānis Krūmiņš, tā radot atpūtas noskaņu pasākuma laikā. Mājup seniori nedevās tukšām rokām – saldākam brīdim bija sarūpētas gardas svētku paciņas.

 

Gandarījumu par pasākumu radīja gan pasākuma izskaņā saņemtie labie vārdi, gan, piemēram, Matīšu senioru biedrības vēlāk atsūtītā vēstule: “Ja tu nodarbosies ar to, kas tev patīk – tātad ik dienas būsiet laimīgi un gandarīti darot sev tīkamu darbu. Un ja tas ir Jūsu sapnis, tad gandarījumu dod jau tas vien, ka ar to nodarbojaties, ka kādam tas ir vajadzīgs, ka pasaule dēļ Jums kļūst labāka. Paldies par iespēju mums izbaudīt šo brīnišķīgo dienu!”

 

Valmieras novada fonds īpašu paldies saka Borisa un Ināras Teterevu fondam par finansiālo atbalstu, kā arī operatīvajiem dienestiem, pašvaldību sociālajiem darbiniekiem un Valmieras Kultūras centra darbiniekiem, kuri palīdzēja pasākuma norisē un ar viesmīlīgajām telpām.

 

Fotogrāfijas apskatāmas šeit:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10155247296919301.1073741842.35997534300&type=1&l=6cfcf8b0e1

Video tiks publicēts līdz aprīļa vidum.