Valmieras apmeklējuma laikā fondā viesosies ASV vēstniece

 ASV vēstniece Latvijā Džūdita Gārbere šodien, 14. decembrī, dosies uz Valmieru. Tā kā šī būs viņas pirmā vizīte Valmierā, Dž. Gārbere tiksies ar pārstāvjiem no vietējās pašvaldības, nevalstiskajām organizācijām un privātajiem uzņēmumiem. Galvenais vizītes mērķis ir iepazīties ar Valmieru un meklēt iespējamās nākotnes sadarbības iespējas.
 
 
 
Vizītes laikā ASV vēstniece tiksies ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Inesi Boķi, kā arī ar vairākiem jauniešiem, kas ir aktīvi politikā un sabiedriskajā dzīvē, lai apspriestu sadarbības iespējas starp Valmieru un Amerikas Savienotajām Valstīm.
 
Dž. Gārbere viesosies arī Vidzemes Augstskolā un tiksies ar augstskolas rektori Dr. Viju Daukšti. Pēc tam vēstniece piedalīsies diskusijā ar studentiem par ASV sadarbību ar Latviju un Baltijas valstīm. Šajā diskusijā aicināts piedalīties ikviens interesents.
 
Pēcpusdienā vēstniece tiksies ar Valmieras novada fonda vadītāju Ansi Bērziņu un apmeklēs uzņēmumu “Valmieras stikla šķiedra” un Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatoru.
 
Kopš ierašanās Latvijā ASV vēstnieces amatā Džūdita Gārbere strādā ne vien Rīgā, bet iepriekš darba vizītēs apmeklējusi arī Liepāju un Daugavpili. Viņa plāno izzināt Latviju, apmeklējot arī citas Latvijas vietas jau tuvākajā nākotnē.