Valmieras novadam pirmie 22 “draugi”

 1. jūlija pēcpusdienā uz Valmieras novada fonda (VNF) trīs gadu jubileju pulcējās fonda ziedotāji, atbalstītāji un sadarbības partneri. Pasākumā tika atklāta jauna labdarības programma – “100 draugi Valmieras novadam”. Vakara gaitā par pirmajiem draugiem kļuva 22 cilvēki, kopā saziedojot 526 latus.
 
Pirmais Valmieras novada draugs ir ilggadējais uzņēmuma “Valmieras stikla šķiedra” vadītājs Inārs Poļaks. Viņš aicināja pievienoties arī citus valmieriešus, tā dodot savu ieguldījumu mūsu apkaimes sakārtošanā.
 
Starp pirmajiem pieciem Valmieras novada draugiem vēl ir valmierieši Inesis Boķis, Vitauts Staņa, Ričards Gailums un rīdzinieks Mareks Indriksons. Taču programmai ziedojuši kopumā jau 22 iedzīvotāji no Valmieras, Alūksnes un citām vietām. Ar pilnu sarakstu var iepazīties fonda mājas lapā.
 
Kļūt par “Valmieras novada draugu” var ikviens, ziedojot vismaz 20 latus! Jāpiezīmē, ka pirmajiem 25 draugiem fonds sagādājis īpašu pārsteigumu. Vēl trīs valmierieši pie šīs iespējas vēl var tikt, bet prieks ziedot un kļūt par draugu būs arī pārējiem.
 
 
VNF jubilejas vakara gaitā ziedotāji saņēma simbolisku “Triju gadu ordeni” kā pateicību par līdzšinējo sadarbību. Plašākai informācijai par fonda sasniegumiem viesi ieguva arī pirmo VNF drukāto pārskatu par 2006. un 2007. gadu.
 
Viesus ar mūziku priecēja pianists Imants Točs un solistes Katrīna un Ronja. Par telpām īpašs paldies Ivetai Bošai un SIA “Kantīne B”, bet ziedus sarūpēja SIA “Rēzija”. Par finansiālo atbalstu paldies Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariātam (ĪUMSILS).
 
Valmieras novada fonds pateicas visiem par atbalstu, ziedojumiem un par labiem vārdiem! Ceram arī turpmāk uz valmieriešu atsaucību un kopīgi paveiktiem daudziem labiem darbiem!
 
 
 Pasākums notika, pateicoties Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāta finansiālam atbalstam.
 
Fonda darbību atbalsta EEZ/Norvēģijas finanšu instrumenta un Latvijas valsts veidotais NVO fonds, ko administrē Sabiedrības integrācijas fonds.