Vēl nedēļu var iesniegt idejas konkursā “Sev, tev, novadam”

Vēl nedēļu var iesniegt idejas konkursā “Sev, tev, novadam”

Atgādinām, ka ikviens joprojām var pieteikt savu ideju līdz 9. aprīlim projektu konkursā “Sev, tev, novadam” un saņemt atbalstu tās īstenošanai. Šodien, 1. aprīlī, Valmieras novada fonda izsludinātā konkursa informatīvajā dienā aktīvie ļaudis, gan uzzināja par vērtēšanas kārtību, gan izmantoja iespēju uzdot jautājumus.

 

Kopā projektu konkursā pieejami 6000 eiro, kas var tikt piešķirti arī vienai izcilai idejai. Finansējums projektiem nāk galvenokārt no VNF Ziedotāju kluba dalībnieku ziedojumiem. Fonda ziedotāji kopā ar īpaši veidotu konkursa komisiju vēlāk arī vērtēs iesniegtās ieceres.

 

Idejas konkursā var iesniegt ikviens Valmieras apkaimes (Valmieras pilsētas, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novada) iedzīvotājs vai nevalstiska organizācija. Pirmajā kārtā līdz 9. aprīlim jāiesniedz vien idejas uzmetums. Pēc tam fonds piedāvās vienas dienas apmācības projektu pilnveidošanai, lai līdz 29. aprīlim varētu iesniegt kvalitatīvus pilnos pieteikumus 2. kārtā.

 

Vairāk informācijas par projektu konkursu “Sev, tev, novadam” var atrast ŠEIT.

 

Ziedotāju klubu Valmieras novada fonds izveidoja 2013. gada augustā, piedāvājot iedzīvotājiem un uzņēmējiem arvien dažādākas ziedošanas iespējas. Tagad ziedot fondam un piedalīties projektu vērtēšanā ikviens var jau ar 20 eiro ziedojumu gadā. Savukārt Ziedotāju kluba savāktā nauda tiks izlietota projektu konkursos “Sev, tev, novadam”. Pērn šādi atbalstīti jau 20 projekti, bet turpmāk konkursi tiks rīkoti vienu vai divas reizes gadā.